hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şahane Hayatım Ahmet kimdir? Cansel Elçin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

  Şahane Hayatım Ahmet kimdir Cansel Elçin kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı
  expand

  FOX TV'de yayınlanan Şahane Hayatım dizisinin oyuncuları arasında yer alan Ahmet karakterini canlandıranın kim olduğu sorgulanıyor. Her Çarşamba ekrana gelen dizide Ahmet merak uyandırdı. İşte Ahmet hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ahmet karakteri, Şahane Hayatım dizisinin karakterleri arasında yer alıyor. Peki ama Şahane Hayatım dizisindeki Ahmet kimdir?   

  Şahane Hayatım dizisi Ahmet kimdir?  

  Şahane Hayatım dizisinde Ahmet'i Cansel Elçin canlandırıyor.  

  Ece Uslu’nun ardından bu hafta da diziye ‘Ahmet’ karakteriyle Cansel Elçin konuk oluyor. Uslu’nun hayat verdiği ‘Ece’ Şebnem’in hayatının kötü gidişine farklı bir yön verirken ‘Ahmet’in olayların seyrini nasıl etkileyeceği sorusu ise yeni bölümde cevap bulacak.

  Cansel Elçin kaç yaşında?

  Cansel Elçin, 1973 yılında İzmir'in Tire ilçesinde doğdu.ilk ve orta öğrenimini Fransa'da tamamlayan oyuncu ardından ekonomi ve sosyal bilimler eğitimi aldı. Akşam kursları ile başladığı tiyatroya, Ecole Florent’e yazılarak devam etti. Lee Strasberg'in oğlu John Strasberg ile Jack Garfein'den sinema ve tiyatro dersleri aldı. Mezuniyetinin ardından Fransa’nın çeşitli bölgelerinde birçok oyunda çeşitli roller aldı. Senaryosunu kendisinin kaleme aldığı ve yönetmenliğini yine kendisinin yaptığı Kelebek (Papillon) adlı bir kısa filmi çekti.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow