hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sakar Şakir ne zaman, kaç yılında çekilmiştir?

  Sakar Şakir ne zaman, kaç yılında çekilmiştir
  expand

  SHOW TV ekranlarında yayınlanan Sakar Şakir filmi merak uyandırdı. Yönetmen koltuğunda Natuk Baytan'ın oturduğu Sakar Şakir filmi 20:00'de SHOW TV ekranlarında yayınlanıyor. Peki ama Sakar Şakir filmi oyuncuları kimlerdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sakar Şakir, yönetmenliğini Natuk Baytan'ın yaptığı 1977 yapımı bir Türk komedi filmidir. Peki ama Sakir Şakir oyuncuları kimdir? 

  Sakar Şakir konusu nedir?

  Şakir sakarlığı ile çevresinde nam salmış bir adamdır. Kayseri'de yaşayan Şakir'in hayatı, İstanbul'dan aldığı bir telgrafla bambaşka bir hal alır. Şakir'in İstanbul'da yaşayan amcası ölüm döşeğindedir ve ölmeden önce mirasını bırakacağı yeğenini görmek ister. Amcasının son anlarında yanında olmak isteyen Şakir, soluğu İstanbul'da alır. Ancak o henüz yoldayken amcası hayatını kaybeder. Mirasın büyük kısmının Şakir'e kaldığı öğrenen akrabaları ise, mirası onunla paylaşmak istememektedir. Tüm mirası ele geçirmek isteyen Şakir'in akrabaları, onu ortadan kaldırmanın yolunu arar. Mirasın elinden alınması için kendisini türlü oyunların içinde bulan Şakir, sakarlığı sayesinde hepsinden kurtulmayı başarır. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Oyuncular

  Kemal Sunal.
  Ali Şen.
  Adile Naşit.
  Ayfer Feray.
  Atilla Ergün.
  Necdet Yakın.
  İhsan Yüce.
  Hamit Haskabal.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow