hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sakiler kimdir? Sakiler grup üyeleri kimlerdir? Sakiler üyeleriyle ilgili bilgiler!

  Sakiler kimdir Sakiler grup üyeleri kimlerdir Sakiler üyeleriyle ilgili bilgiler
  expand

  Sakiler grubu bu akşam Şarkılar Bizi Söyler konukları arasında yer alıyor. Vatandaşlar da Sakiler grup üyelerinin hayat hikayelerine ilişkin aramalar yapıyor. İşte Sakiler grubu ile ilgili tüm merak edilenler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sakiler grubu hakkındaki bilgiler merak konusu oldu. Bu akşam Şarkılar Bizi Söyler programının konukları arasında yer alan Sakiler grubuna dair detayları derledik. Sevilen şarkılarıyla dikkat çeken grupla ilgili bilgiler araştırılıyor. İşte Sakiler hakkında merak edilenler...

  SAKİLER KİMDİR, GRUP ÜYELERİ KİMLER?

  Pinhani'ye ait olan Dünyadan Uzak parçasını kendilerine has bir tarzda yorumlayarak, milyonlarca kişinin beğenilerini kazanan Sakiler grubu üyeleri: Hasan Gözetlik, Yücel Girgin ve Serkan Balkan'dır. Üç kişilik bir gruptan olan grubun solisti Hasan Gözetlik'tir. Pinhani'ye ait Dünyadan Uzak adlı şarkıyı Sakiler, cover yaptı. Sakilerin cover yaparak güzel bir çalışmaya imza atmış olduğu Dünyadan Uzak şarkısı çok beğenildi. Grubun solisti Hasan Gözetlik'in sesindeki Müslüm Gürses notaları ise büyük beğeni toplarken herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

  Sakiler kimdir Sakiler grup üyeleri kimlerdir Sakiler üyeleriyle ilgili bilgiler
  Serkan Balkan - Yücel Girgin - Hasan Gözetlik

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  HASAN GÖZETLİK KİMDİR?

  90 doğumlu olan Hasan Gözetlik Mimar Sinan Üniversitesi konservatuvar mezunu. Evli olan sanatçının 3 çocuğu var. Esas sazı trombon, trompet. Koray Avcı'nın orkestrasında üflemeli çalgılar çalan roman kökenli bir müzisyen.

  YÜCEL GİRGİN KİMDİR?

  Yücel Girgin ise grubun gitaristliğini üstlenmektedir. Başarılı gitarist klasik gitar ile ilgilenmekte olup, Kocaeli Üniversitesi'nde eğitim almıştır. Hayatı hakkında pek fazla bilgi bulunmayan Yücel Girgin'in nereli olduğu ve yaşı hakkında bir bilgi yoktur. Şu anda evli olup olmadığı bilinmeyen Yücel Girgin'in sosyal medya üzerinde oğlunun fotoğrafını paylaşması sebebiyle bir oğlu olduğu bilinmekte.

  SERKAN BALKAN KİMDİR?

  8 Mayıs 1984 tarihinde dünyaya gelen ünlü müzisyen, besteci ve aranjör Serkan Balkan, Sakiler grubunun üç üyesinden biri. Hande Ünsal ile sevgili olan Balkan'ın burcu boğadır. Instagram'da serkan_balkan ismiyle paylaşımlarına devam eden ünlü müzisyenin 16.9K takipçisi bulunmaktadır.

  SAKİLER GRUBUNUN ŞARKILARI 

  Yalanı Bırak - 2022 (Single)

  Doyamadım - 2022

  Canıma Minnet - 2022

  Ölürüm Hasretinle - 2021 (Tuna Velibaşoğlu ile)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aşığın Kaderi - 2021

  Selamı Var - 2021

   

  Adımız Ayyaş - 2021

  Dünyadan Uzak - 2020

   

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow