hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sandık Kokusu Mert kimdir? Sandık Kokusu dizisinde Mert'i oynayan Sercan Badur kaç yaşında?

  Sandık Kokusu Mert kimdir Sandık Kokusu dizisinde Merti oynayan Sercan Badur kaç yaşında
  expand

  Sandık Kokusu Mert kimdir? sorusu gündemde... Sandık Kokusu dizisinde Mert karakterini Sercan Badur canlandırıyor. SHOW TV'nin dizisinin oyuncuları arasına dahil olan Sercan Badur'a dair bilgiler haberimizde...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sercan Badur, Sandık Kokusu dizisinde Mert karakterini canlandırıyor. Sevilen dizide Mert'i oynayan Sercan Badur'a dair bilgiler merak uyandırdı. İşte Sercan Badur hakkında bilgiler...     

  Sercan Badur'un canlandırdığı Mert kimdir? 

  Sandık Kokusu'nda Mert Melek karakterine hayat verecek olan Sercan Badur, geçmişinden kaçmak için kimlik değiştirmek zorunda kalan bir sanatçıyı canlandırıyor.

  Ancak onun gelişi ile zaten durulmayan sular ve hali hazırda karışık olan ilişkiler daha da karışıyor. Çünkü Mert Melek'in geçmişi ile Atilla arasında beklenmedik bir bağ vardır.

  Sercan Badur kimdir?

  30 Ekim 1990 İstanbul doğumlu olan Sercan Badur, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Birçok tiyatro oyununda rol alan ünlü isim, 2009 yılında Çağan Irmak'ın "Karanlıktakiler" adlı filmi ile sinema hayatına başlamıştır.

  Eş zamanlı olarak televizyon kariyerine de devam eden Badur, 2010 yılında "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinde "Necati" karakteriyle şöhreti yakalamış ardından; "Canımın İçi", "Güllerin Savaşı", "Babam ve Ailesi", "Masum Değiliz", "Tövbeler Olsun" gibi dizilerde rol almıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow