hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şarkıcı Züleyha ani ses kaybıyla sarsıldı!

  Şarkıcı Züleyha ani ses kaybıyla sarsıldı
  expand

  Sanat dünyasının ünlü ismi Züleyha, ani ses kaybıyla sarsıldı! Boğaz reflüsü teşhisiyle karşı karşıya kalan şarkıcı, yaşadığı korkunç deneyimi paylaştı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Züleyha önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. . Doktor kontrolünden çıktığını belirten başarılı şarkıcı, yaşadığı rahatsızlığı anlattı: Sesini kaybetme endişesi yaşadığını belirten Züleyha, "Sesim bir anda gitti.

  Üç gün boyunca sürdü. Korkunç bir deneyimdi, gerçekten ürkütücüydü. Hastaneye gittim ve boğaz reflüsü teşhisi konuldu. Mide reflüsü bilinir ama boğazdaki bu durumu pek tanımıyoruz. Yediğimiz içtiğimiz şeylere dikkat etmediğimizde başımıza geliyor" dedi.

  Gelecek projelerinden bahseden Züleyha, "TRT’deki programım devam ediyor. Yeni bir single çalışması ve Sevgililer Günü'ne özel bir şarkı üzerinde çalışıyorum. Sezen Aksu’yu ağırlamak istiyorum, onunla birlikte şarkı söylemek hayalim" dedi.

  2024 beklentileriyle ilgili konuşan sanatçı, "Geçtiğimiz yıl dostluklarla ilgili zor zamanlar yaşadım. 2024'te tek isteğim iyi kalpli insanlarla karşılaşmak. İnsanların gerçek niyetlerini anlamak bazen zor olabiliyor," ifadelerini kullandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow