hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. 19 Şubat 2022 Şarkılar Bizi Söyler konukları kim?

  Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. 19 Şubat 2022 Şarkılar Bizi Söyler konukları kim
  expand

  Şarkılar Bizi Söyler konukları her hafta olduğu gibi bu hafta da merak ediliyor. Kanal D ekranlarında her hafta cumartesi akşamları izleyiciye keyifli anlar yaşatan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler'de birbirinden keyifli sanatçılar yer alacak. Peki, Peki, Şarkılar Bizi Söyler konuklar kim? İşte 19 Şubat 2022 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta birbirinden başarılı konuklar ile ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler’in bu hafta konukları da birbirinden başarılı isimler.

  Kanal D ekranlarının müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, her hafta farklı bir sanatçının şarkılarını tema ediniyor. Cumartesi akşamları ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler programında bu hafta akustik şarkılar seslendirilecek.

  ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BU HAFTAKİ KONUKLARI

  Şarkılar Bizi Söyler en son 12 Şubat Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşmuştu. Her hafta farklı bir konseptle izleyici karşısına çıkan programın bu akşamki bölümünde, Türk sanat müziğinden arabeske, Karadeniz türkülerinden oyun havalarına kadar en sevilen şarkılar seslendirilecek, “Karışık Kaset” konseptli programın açılışı “Aşkın Kanunu” şarkısıyla yapılacak. Programın bu haftaki konukları arasında Şevval Sam ve Kaan Sekban yer alıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow