hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. 23 Nisan 2022 Şarkılar Bizi Söyler konukları kim?

  Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. 23 Nisan 2022 Şarkılar Bizi Söyler konukları kim
  expand

  Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları merak ediliyor. Peki, Şarkılar Bizi Söyler konuklar kim? İşte 23 Nisan 2022 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler'in 23 Nisan tarihli yayınında yer alacak konukları belli oldu. Her hafta cumartesi akşamları izleyiciye keyifli anlar yaşatan Şarkılar Bizi Söyler'de bu akşam birbirinden keyifli sanatçılar yer alacak. Şarkılar Biz Söyler de bu hafta ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kutlaması yapılacak. Şarkılar Bizi Söyler programında bu hafta Nükhet Duru gecesi yaşanacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nda yayınlanacak olan yeni bölümü usta isimlerin yanı sıra küçük yetenekler de konuk olacak.

  ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BU HAFTAKİ KONUKLARI

  Programın bu haftaki konukları ise Nükhet Duru ve Emre Kınay oluyor. Şarkılar Bizi Söyler ’in, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nda yayınlanacak olan yeni bölümüne küçük yetenekler konuk olacak. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin yerini alan çocuklar performanslarıyla keyifli anlar yaşatacak. Programın açılışını Nisan Aktaş, Yusuf Kurt ve Erdanay Sali “Padişah” şarkısıyla yapacak.

  Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. 23 Nisan 2022 Şarkılar Bizi Söyler konukları kim

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow