hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. 26 Mart 2022 Şarkılar Bizi Söyler konukları kim?

  Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. 26 Mart 2022 Şarkılar Bizi Söyler konukları kim
  expand

  Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta birbirinden başarılı konuklar ile ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler’in bu hafta konukları da birbirinden başarılı isimler. Peki, Şarkılar Bizi Söyler konuklar kim? İşte 26 Mart 2022 Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şarkılar Bizi Söyler konukları her hafta olduğu gibi bu hafta da merak ediliyor. Kanal D ekranlarında her hafta cumartesi akşamları izleyiciye keyifli anlar yaşatan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler'de birbirinden keyifli sanatçılar yer alacak.

  ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BU HAFTAKİ KONUKLARI

  Kanal D ekranlarının müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, her hafta farklı bir sanatçının şarkılarını tema ediniyor. Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki bölümünde "Arabesk Şarkılar" gecesi yaşanacak. Programın bu haftaki konukları ise Cengiz İmren, Kader ve Cansever oluyor. Programın bu bölümünde, efkâr dolu arabesk şarkılar söylenecek, “Damar Arabesk Gecesi” konseptli programın açılışı “İki Gözüm İki Çeşme” şarkısıyla yapılacak.

  Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konukları.. 26 Mart 2022 Şarkılar Bizi Söyler konukları kim

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow