hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşında, nereli? Selin Ciğerci hayatıyla ilgili bilgiler...

  Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşında, nereli Selin Ciğerci hayatıyla ilgili bilgiler...
  expand

  Kozmetik sektörüne atılan Selin Ciğerci son dönemlerde sosyal medya paylaşımlarıyla öne çıkıyor. Futbolcu Gökhan Çıra'dan ayrılan ancak yakın zamanda yeniden barışan ve yeniden evlilik kararı alan Selin Ciğerci uzun süredir sosyal medyanın ve magazin gündeminde kalan isim oldu. Peki, Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Selin Ciğerci’nin hayatıyla ilgili detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Son dönemde sosyal medyada popüler olan isimler arasında yer alan Selin Ciğerci’nin hayatıyla ilgili detaylar araştırılıyor. Kendisi özellikle Instagram ve YouTube platformlarında yüksek takipçi sayısına sahip olup, paylaşımlarıyla dikkat çekmektedir. Selin Ciğerci, aynı zamanda kendi adını taşıyan bir kozmetik markasına sahiptir ve bu marka aracılığıyla çeşitli güzellik ürünleri satışa sunmaktadır.

  SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

  Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 tarihinde İstanbul'da doğdu. 36 yaşındaki Türk İnternet ünlüsü ve şarkıcı Selin Ciğerci, 2017'lerin ortalarından bu yana pop müzik alanında çalışmaktadır. Baba tarafı Konya, anne tarafı ise Kastamonuludur. Zeytinburnu’nda babasının bir hazır giyim firmasının sahibi olması ile maddi açıdan üst seviyelere çıktılar. Selin Ciğerci'nin bir de kendisinden 5 yaş küçük Kaan isimli erkek kardeşi var. Ciğerci, Okan Ünsal adı altında Wipe Out adlı programın 4. sezonuna katılmıştır.

   

  Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşında, nereli Selin Ciğerci hayatıyla ilgili bilgiler...Selin Ciğerci, 2017 yılında pop müzik kariyerine başladı. 2018 haziran ayında şarkıcı Ebru Polat ile 'Beş Karat' isimli bir şarkı çıkaran Selin Ciğerci, 2019 yaz aylarında "Hikaye" isimli şarkısına klip çekmişti. Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan' adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyatın ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Ünlü fenomenin bir de 'Selin Beauty' adlı bir kozmetik ürün markası var.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Selin Ciğerci kimdir, kaç yaşında, nereli Selin Ciğerci hayatıyla ilgili bilgiler...

  Demet Akalın, Fatih Ürek ve Kerimcan Durmaz gibi birçok isimle yakın arkadaş olan Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile İstanbul'da nikah masasına oturdu. 2021 sonbaharında ise ayrılık yaşadı. Ünlü çiftin 5 Ocak 2022 tarihinde yeniden bir araya geldiği ortaya çıktı. 16 Mayıs 2022 tarihinde yeniden dünya evine giren çift bir kez daha boşandı. Çift geçtiğimiz günlerde yeniden bir araya geldi. Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra bir de evlat edindiklerini açıkladı. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow