hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Selin Şekerci'den Hazal Kaya'ya: Beni en mutlu teyze yaptın

  Selin Şekerciden Hazal Kayaya: Beni en mutlu teyze yaptın
  expand

  Ünlü oyuncu Selin Şekerci, şimdilerde ikinci bebeğini bekleyen meslektaşı ve yakın arkadaşı Hazal Kaya'nın yeni yaşını aktif olarak kullandığı Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı. Kaya ve 2 yaşındaki oğlu Fikret Ali ile çekilen bir karelerini yayınlayan Şekerci'nin gönderisine; adeta beğeni ve yorum yağdı. (Milliyet)

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  'Kaçak Gelinler', 'Melekler Korusun' ve 'Yeşilçam' gibi yapımlarla adından söz ettiren 33 yaşındaki Selin Şekerci, yaz başında yakın arkadaşı Hazal Kaya ve Demet Özdemir ile birlikte Çeşme'de sezonu açmıştı. Hazal Kaya ve Demet Özdemir suya girip serinlerken Selin Şekerci şezlongunda güneşlenmeyi tercih etmişti, ancak arkadaşlarının ısrarları üzerine güneşlenmeyi bırakıp yanlarına gitmişti. Oyuncular, güzellikleriyle tüm bakışları üzerine toplamıştı.

  "SÜRPRİZ SONLU"

  Ünlü isim, geçtiğimiz aylarda ise 2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme gelmişti. Kaya'nın oğlu Fikret Ali'nin çektiği kareleri peş peşe yayınlayan Şekerci, gönderisine "Biri telefonumu yürütmüş ve sanatını konuşturmuş. Sürpriz sonlu! Kaydırınız..." notunu yazmıştı.

  Bu karelere kayıtsız kalamayan Hazal Kaya ise, arkadaşının paylaşımına "Ben doğurdum!" yorumunu yazmıştı. Şekerci de Kaya'ya cevap vererek, "Sen doğurdun, evet. Teyzesi ona kurban olsun. Bak durduk yere dişlerimi sıktım, aferin kardeşim" ifadelerini kullanmıştı. Selin Şekerci'nin paylaşımı ve Hazal Kaya ile yorumlaşmaları, binlerce beğeni ve yorum alarak kısa sürede sosyal medyada gündem olmuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

  Selin Şekerciden Hazal Kayaya: Beni en mutlu teyze yaptın

  Şekerci son olarak, şimdilerde 2019 yılında dünyaevine girdiği Ali Atay ile ikinci bebeklerini bekleyen Hazal Kaya'nın doğum gününü kutladı. 32'inci yaşına giren meslektaşı ve oğlu Fikret Ali ile çekilen siyah-beyaz bir karelerini sosyal medya hesabından yayınlayan Selin Şekerci, paylaşımına şu mesajı yazdı:

  İyi ki doğdun, iyi ki beni en mutlu teyze yaptın. Tüm annelik hormonlarımı canlandırdın! Seni çok seviyorum. Olmasaydın, olmazdık koca yürekli...

  "DOSTLUĞUNUZ DAİM OLSUN"

  Kaya, ünlü isimin 42 bine yakın beğeni alan gönderisine kayıtsız kalamayarak; "Kurban olduğum, ağlattın beni" beni mesajını yazdı. İkilinin hayranlarından da Şekerci'nin yayınladığı kareye; "İkiniz de iyi ki varsınız, nazar değmesin", "Dostluğunuz daim olsun" ve "Çok güzel fotoğraf" gibi yorumlar geldi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow