Sema Çelebi: Artık İstanbul'da yaşamak istemiyorum!

Sema Çelebi: Artık İstanbul'da yaşamak istemiyorum!

Sema Çelebi: Artık İstanbul'da yaşamak istemiyorum!

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden, jüriliğini üstlendiği magazin programlarıyla tanınan Sema Çelebi, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Son yıllarda Bodrum'da yaşadığını açıklayan Çelebi, yeniden ekrana çıkması için kendisine gelen teklifleri geri çevirdiğini belirtirken, "Ekranlar öyle bir hale geldi ki güzellik teşhiri pazarı haline geldi" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ünlü işletmeci ve moda programlarında jüri olarak yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren Sema Çelebi, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. İstanbul'un kalabalığından sıkıldığı için iki yıldır Bodrum'da yaşadığını söyleyen Çelebi "Biraz emekliliğe çıkardım kendimi. İki senedir Bodrum'da yaşıyorum, rahatım orada" ifadelerini kullandı.

Ekran için bir iki teklif geldi ama ben artık İstanbul'da yaşamak istemiyorum, burada yoruluyorum. İstanbul'un kalabalığı ve çok kozmopolit oluşu artık beni rahatsız ediyor. İnsan ve ırk ayrımı olsun diye söylemiyorum ama kimin ne olduğu belli değil. Gece gündüz sokağa çıkmaktan, birine bir şey söylemekten korkuyorum.

Magazin programlarında izlediği isimleri beğenmediğini vurgulayan Çelebi, ekranların güzellik pazarı haline geldiği eleştirisinde bulunup, şöyle konuştu:

Arasında birkaç tanesi hariç hiçbirini beğenmiyorum. Artık ekranlar öyle bir hale geldi ki güzellik teşhiri pazarı haline geldi. Hepsi birbirine benziyor, kızları birbirine karıştırıyorum. Dudaklar böyle kocaman, yanaklar falan. Bu plastik cerrahi alanına çok merak saldı herkes. Merdiven altı işler de yapılıyor, suratlar bazen yamuluyor.

 

Sema Çelebi, "Son dönemde beğendiğiniz dizi oyuncuları var mı?" sorusuna ise "Beğendiğim dizi oyuncusu yok. Ben eski oyuncuları beğeniyorum, onlar varsa takip ediyorum dizileri" cevabını verdi.

Sema Çelebi serbest bırakıldıHaberi Görüntüle