magazin haberleri

Sen Anlat Karadeniz 64. yeni bölüm fragmanı: Genco için yolun sonu!

Sen Anlat Karadeniz 64. yeni bölüm fragmanı: Genco için yolun sonu!

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı bu hafta Fikret’in Tahir’e vasiyetini bırakacağını gösterdi. Genco için yolun sonunun yavaş yavaş görünmeye başlayacağı haftada beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Peki, Sen Anlat Karadeniz 64. bölümde neler olacak ve sevilen projede hangi gelişmeler yaşanacak?

Sen Anlat Karadeniz fragman videosu Tarık ve Mercan meselesinde sıra dışı gelişmelerin olacağını gösterdi. Tahir ise vasiyeti aldıktan sonra nelerin olacağını merak edecek. İşte Sen Anlat Karadeniz 64. Bölüm tanıtım videosu ve 13 Kasım’daki bölümde meydana gelecek olayların tamamı…


SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN VİDEOSUSEN ANLAT KARADENİZ 64. BÖLÜM ÖZETİ


Bugüne kadar işlerin içinden sıyrılmayı başaran Genco için artık gidecek bir yer kalmamıştır ve çoktan hak ettiği sona adım adım yaklaşmaktadır. Fikret, Tahir'e vasiyetini teslim ettikten sonra, geçmişte kalan son bir hesabı kapatmak üzere yola çıkar. Tarık ve Mercan ortasında kalmaktan zevk duydukları bir ateşin içine düşerken, Ferhat ve Hazan da içlerine düşen ateşin etkisiyle birbirlerine söz verirler… Tahir ile Nefes ise kızları Masal'ı kucaklarına almanın sevincini yaşarken, Nefes kendine yepyeni bir yol çizme hazırlığındadır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS