hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Senden Daha Güzel oyuncularının isimleri ve yaşları! Senden Daha Güzel dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Senden Daha Güzel oyuncu kadrosu

  Senden Daha Güzel oyuncularının isimleri ve yaşları Senden Daha Güzel dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı İşte Senden Daha Güzel oyuncu kadrosu
  expand

  FOX TV’in yeni dizisi Senden Daha Güzel oyuncu kadrosu merak ediliyor. Senden Daha Güzel dizisinin yaz dizisi olacağı planlanıyor. Senden Daha Güzel dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Senden Daha Güzel oyuncuları kimdir? İşte Senden Daha Güzel hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gold Film'in yapımını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Koloş'un oturduğu, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun yazdığı “Senden Daha Güzel” dizisi yakında FOX TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki ama Senden Daha Güzel dizisinin oyuncuları kim?

  Senden Daha Güzel  Oyuncu Kadrosu

  Senden Daha Güzel dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Senden Daha Güzel oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Senden Daha Güzel Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Senden Daha Güzel dizisinin oyuncuları arasında; Cemre Baysel ve Burak Çelik yer alıyor. 

  7 Haziran Salı günü ilk bölümüyle ekrana gelecek dizide Cemre Baysel ile Burak Çelik’e Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow