hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şener Şen: Uzun yıllardır bekliyorum

  Şener Şen: Uzun yıllardır bekliyorum
  expand

  De­mirkent Ödülleri, bu yıl 4’üncü kez sahiplerini buldu. Levent İş Sanat’ta önceki akşam gerçekleştirilen ödül törenine usta sanatçı Şener Şen ve oyuncu Evrim Alasya da katıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ödül töreni öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şener Şen, "Oyunumuz bütün hızıyla devam ediyor. Bu gecenin bizim için önemi, oyunumuzun sahne sanatları dalında seçilmesi. O yüzden bütün ekip arkadaşlarımızla çok mutluyuz" dedi.

  Dijital platform ile ilgili düşüncelerini açıklayan usta sanatçı, "Daha dijital platformla tanışmadım. Dijital platformda olmak ister miyim? Bu bana gelen projenin kalitesine bağlı. Benim bu konuda seçici olduğum biliniyor. Uzun yıllardır bekliyorum. Beğendiğim bir şey olursa tabii ki değerlendiririm" şeklinde konuştu.

  Oyuncu Evrim Alasya da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Alasya, "Biraz sezonun yorgunluğu var. Tatil sezonuna gireceğiz. Buralara kolay gelmedik. Bu ödül ile bunun karşılığını almamız gurur verici" ifadelerini kullandı.

   

  Gecede türk sinemasının efsane ismi Şener Şen, 'Zengin Mutfağı' isimli titaro oyunu ile sahne sanatları ödülünün sahibi oldu. 'Kızılcık Şerbeti'ne verilen ödülü, dizinin başrol oyuncusu Evrim Alasya aldı. Akademisyen ve yazar İlber Ortaylı ise Onur Ödülü'ne layık görüldü.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow