magazin haberleri

Seren Serengil'den Seda Sayan'a yeşil ışık

Seren Serengil'den Seda Sayan'a yeşil ışık

Ünlü şarkıcı Seren Serengil kavgalı olduğu Gülben Ergen'i programına davet eden Seda Sayan'a sinirlenmiş sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı. Sunuculuğunu yaptığı programda Seda Sayan'la ilgili konuşan Serengil, Sayan'a yeşil ışık yaktı.

Seren Serengil programında Gülben Ergen'i konuk eden Seda Sayan'ı takipten çıkarmıştı.  Kendi programında konuşan Seda Sayan, Serengil için şunları söyledi: "Beni takipten çıkardıktan sonra Seren Serengil'e mesaj attım. "Ablacım bir şey mi oldu, neden takibi bıraktın?" dedim. Hala cevap vermedi. Samimiyetten bahseden insan "Senin Gülben'e olan sevgini hazmedemedim" derdi. Ama cevap vermedi. Bana göre Gülben'e sormam gereken her şeyi sordum. Ben yargı mıyım? Ben kimim? Ben program yapıyorum. Kız zaten anlatacağını anlattı. Daha ne anlatacak? Ben senin programına geldiğimde bazı konular için "sorma" dedim. Sen de "tamam abla" dedin. O zaman sen de kendi programında aynısını yaptın. İster beni takip et, ister etme. Ben senin büyüğünüm ve ablan olarak seni takipten çıkarmadım. Ben burada müzik ve eğlence programı yapıyorum. Haber programı yapmıyorum." demişti. 

Seren Serengil'den Sayan'a yeşil ışık 

Bu açıklamaların üzerine yorum yapmayan Seren Serengil sunucusu olduğu programda Seda Sayan'la ilgili açıklamalar yaptı. Demet Akalın'ın klip krizi üzerine Seda Sayan'ın özür videosunun ardından açıklama yapan Serengil şu ifadeleri kullandı: 

"Seda Sayan'ın böyle bir şeyden haberi olduğunu sanmıyorum ki açıklamalarının da samimi olduğuna inanıyorum. Benim yüreğim humuslu topraktır. Ben kırılırım ama geçer. Seda Sayan'a da kırıldım ama unuturum.' 

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS