Şeyma Korkmaz'dan 'Kuruluş Osman'a veda

Şeyma Korkmaz'dan 'Kuruluş Osman'a veda

Şeyma Korkmaz'dan 'Kuruluş Osman'a veda

ATV ekranlarının sevilen dizisi 'Kuruluş Osman'ın son bölümünde bir veda yaşandı. Dizinin üçüncü sezonuna 'Mari' karakteriyle dahil olan Şeyma Korkmaz, senaryo gereği ölerek yapımdan ayrıldı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

'Kuruluş Osman' dizisi çarşamba ATV'de yayınlanmaya devam ediyor. Burak Özçivit’in 'Osman Bey' karakterine hayat verdiği fenomen dizinin üçüncü sezonunda bir ayrılık yaşandı.

Dün akşam 86'ncı bölümüyle ekranlara gelen Kuruluş Osman'a geçtiğimiz aylarda 'Mari' karakteriyle dahil olan Şeyma Korkmaz, senaryo gereği diziden ayrıldı.

Güzel oyuncu, yeni bölümün yayınlanması ardından sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla diziye veda etti. Şeyma Korkmaz, şu mesajı paylaştı:

“Hoşçakal Mari’m Tüm Kuruluş Osman ailesine ve seyircisine teşekkür ediyorum. Çok güzel insanlar tanıdım, paha biçilemez deneyimler edindim. Tüm ekibe sağlık, başarı, huzur ve kolaylık diliyorum.”

1988 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Korkmaz, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliğini bitirdi. Üniversite yıllarında fotomodellik yaptı ve üniversite son sınıfta okurken 2011 yılında TRT-1 ‘de yayınlanan 'Hayata Beş Kala' adlı dizide 'Yağmur' karakterine hayat vererek oyunculuk kariyerine başladı.

2011 yılında Star TV'de yayınlanan 'Beni Affet' dizisine başrol olarak yer aldı. Bu diziyle şöhreti yakalayan güzel oyuncu, 2019 yılında meslektaşı Cüneyt Mete ile nikah masasına oturdu.