Sezen Aksu oy verdi, mührü bırakmayı unuttu!

Sezen Aksu oy verdi, mührü bırakmayı unuttu!

Sezen Aksu oy verdi, mührü bırakmayı unuttu!

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, Cumhurbaşkanı ikinci tur seçimi için oyunu Beykoz'da kullandı. Aksu, oy kullandıktan bırakmayı unuttuğu mühürle sınıftan çıkmaya hazırlanırken; görevlinin uyarısıyla mührü teslim etti. Ünlü isim, mührün yanı sıra kimliğini ve seçmen kağıdını da unuttu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Türkiye, beş yıl boyunca görev yapacak olan 13'üncü Cumhurbaşkanı seçimlerinin ikinci turu için sandığa gitmeye başladı. Saat 08.00 itibarıyla başlayan oy verme işlemi, saat 17.00'de sona erecek. Seçim bölgelerinde 191 bin 885, ceza infaz kurumlarında 329 ve seyyar olarak da 924 sandıkta oy verilecek.

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, Cumhurbaşkanı ikinci tur seçimi için 08.30 sıralarında Beykoz'da bulunan Sedat Simavi Ortaokulu'na geldi. Oy kullandıktan sonra mührü elinde unuttan Aksu, görevlinin uyarısıyla teslim etti.

"Hiçbir söylemeyeceğim" diyerek oy kullandığı sınıftan çıkan Aksu; kimliğini ve seçmen kağıdını almayı da unuttu. Bu sırada bir görevli sınıftan çıktığı sırada Aksu'ya kimliğini ve seçmen kağıdını teslim etti.

Sanatçı, oy kullanmak için okula gelen hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Okul kapısında Aksu ile karşılaşan Beykoz Belediye Başkanı Murat Yıldırım ise "Yol kesildi efendim" diyerek, ünlü ismi selamladı.

Aksu, belediye başkanına "Sizden geliyor mesajlar, değil mi?" dedi. Belediye başkanı Aydın’ın, "Bir konser yaparız artık" isteğine ise sanatçı; “Ben sahneye çıkmıyorum artık" yanıtını verdi. Bir hayranının verdiği çiçeği alan 68 yaşındaki Sezen Aksu, aracına binerek okuldan ayrıldı.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber