hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Simge Sağın'ın 30 Ağustos'a özel elbisesi dikkat çekti!

  Simge Sağının 30 Ağustosa özel elbisesi dikkat çekti
  expand

  'Aşkın Olayım' parçasıyla müzik dünyasında son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan Simge Sağın, Harbiye Açıkhava'da sahne aldı. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlayan sanatçının, 3.20 metre yüksekliğinde ve 4.5 metre enindeki kostümü çok konuşuldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Simge Sağın, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda müzikseverlerle buluştu. Güzel popçu, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

  Ünlü şarkıcı, "Seyircinin bağırarak sahneye çağırması beni çok heyacanlandırıyor. Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı. Bugün bu sahneye özgürce çıkıp şarkılarımı söyleyebiliyorsam bunu Atatürk ve silah arkadaşlarına borçluyum. Onlar olmasaydı bugün burada olamayacaktık. Çok önemli bir gece ve bu gecenin unutulmaz olması için elimden ne geliyorsa yapacağım" diyerek duygularını dile getirdi.

  ‘Aşkın Olayım’ başta olmak üzere tüm hit şarkılarını seslendiren Simge, konserin normal akışı devam ederken 10. Yıl Marşı'nı okudu ve sahnede 30 Ağustos coşkusu yaşandı.

   

  Tanju Babacan’ın üniversite öğrencilerinden oluşan ekibiyle bir ayda tamamladığı, enstalasyon tekniği ile hazırlanan, 3.20 metre yüksekliğindeki ve 4.5 metre enindeki kostüm, konser sırasında izleyicilerin gözleri önünde Simge’ye 20 kişilik sahne ekibi tarafından giydirildi. Üzerinde Kurtuluş Savaşı’nı temsil eden görüntülerin olduğu elbise tamamen ortaya çıktığında uzun süren bir alkış tufanı koptu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Harbiye Açık Hava’daki beş bin kişi, 10. Yıl Marşı'na ellerindeki Türk bayraklarıyla eşlik ettiğinde ortaya muazzam bir görüntü çıktı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow