magazin haberleri

Sinan Akçıl'dan estetik açıklaması

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl bugün ünlü oyuncu Burcu Kıratlı ile 'Şule ile Vitrindekiler' programına konuk oldu. Akçıl birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.5 yaşından beri piyona dersleri alan Akçıl, "Babamın öğrencisi Fazıl Say'ın izinden gideceğimi zannettiler ama ben klasik müziği pek sevemedim" açıklamasında bulundu.

Aşk sorularını geçiştirmeye çalışan Akçıl "Kalbimde iki buçuk kişi var" diyerek herkesi şaşırttı. Son olarak Otilia ile aşk yaşayan Akçıl, "Otilia iyi bir kızdı fakat mesafelere yenik düştük" itirafında bulundu.
Asla terkedilmediğini açıklayan Akçıl, "Terkedilmedim. Annem beni çok vicdanlı yetiştirdi. Bu yüzden ayrılmak istediğimde karşımdaki kişi benden ayrılana kadar uğraşıyorum" sözleriyle belirtti.

'Güzel Kız' şarkısını Ebru Şallı'ya yazdığını söyleyen Akçıl, "Evliliğe hiç bir ilişkim beni yaklaştıramadı. Annem ve babam ben 16 yaşındayken ayrıldığı için kadınlara güvenim yok. İlk önce anneme çok kızmıştım. Ama annemi dinleyince babama kızdım. O yüzden evlilik beni biraz korkutuyor." dedi.

Akçıl evliliğe olan korkusunu yenmeye çalıştığını "Ben bir kızım bir oğlum olsun istiyorum. Bu olmadan ölürsem gözüm açık gider" sözleriyle açıkladı. Sinan Akçıl estetik yaptırdığı iddialarına "Ben estetik yaptırmadım. Dudaklarıma asla da yaptırmam. Yaptıran erkek varsa da yaptırmasın!" cevap verdi.


{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS