Sinan Akçıl'dan Paris pozları

Sinan Akçıl'dan Paris pozları

Sinan Akçıl'dan Paris pozları

Müzisyen Sinan Akçıl, geçtiğimiz haftalarda Özlem Esra Ada’nın sunduğu 'Pembe Masa' adlı programa konuk olmuş ve Ferhat Göçer ile ilgili açıklamalarıyla adından söz ettirmişti. Sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen ünlü isim, son olarak Fransa'ya gitti. Akçıl, Paris sokaklarında çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şarkıcı kimliğinin yanı sıra söz yazarı ve besteci de olan Sinan Akçıl, geçtiğimiz haftalarda Özlem Esra Ada’nın sunduğu ‘Pembe Masa’ adlı programa konuk olmuştu. Çarpıcı açıklamalar yapan Akçıl, “Asla şarkı vermem dediğin birisi var mı?” sorusuna, “Ferhat Göçer, uyuz oluyorum o doktora” cevabını vermişti. Akçıl bunun sebebini de şöyle açıklamıştı:

 
Ferhat’ı Ferhat yapan şarkıların üçte biri bana ait. Ama o çıkıp ekranda bana ‘medya maymunu’ dedi. Ben de o zaman ‘medya maymunuysam bir daha şarkılarımı söyleme, eğer söylersen de Mehmetçik Vakfı’na bağış yap’ dedim. Beş konserde takibini yaptım, yatırdı. Ama devamında yatırdı mı bilmiyorum, inşallah yatırıyordur.

 Son dönemde birlikte single çıkardığı Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen Sinan Akçıl, Fransa'ya gitti. Paris'te bol bol eğlenen ünlü isim, üzerinde Benzema formasıyla verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaştı.

Akçıl, paylaşımına; Ballon d'Or ödülünü kazanan Real Madrid'in yıldızı Karim Benzema'ya ithafen; "Ballon d'Or for music" notunu düştü. Akçıl'ın paylaşımına kayıtsız kalamayan Seda Sayan ise meslektaşına "Kardeşim" yazarak nazar boncuğu emojisiyle yorum yaptı