Sinan Güleryüz: Ben ölsem Özge ve kızıma ne olacak?

Sinan Güleryüz: Ben ölsem Özge ve kızıma ne olacak?

Sinan Güleryüz: Ben ölsem Özge ve kızıma ne olacak?

Müzisyen Sinan Güleryüz'ün apandisti patlayınca apar topar ameliyata alınmıştı. Güleryüz, geçtiğimiz gün oyuncu eşi Özge Özder ile Etiler'de görüntülendi. Ölümden döndüğünü ve çok zor bir süreç yaşadığını belirten ünlü isim, "Hiç fark etmedim. Akciğer ve kalbimi zehirlemiş. 4-6 saat geç kalsam şu an hayatta değildim" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Oyuncu Özge Özder ile müzisyen Sinan Güleryüz, 2017 yılında aşk yaşamaya başladı. 2018'de nikah masasına oturan ikili, 2021'de kızları Eva Luna'yı kucaklarına aldı. Daha önce gazetecilerin, "Luna büyürken halleri değişiyor mu? Nasıl bir çocuk?" sorusuna yanıt veren Özge Özder, "Şu an 14 aylık, biraz daha kendi istediklerini yapıyor. Kendi yemek istediklerini yapıyor, bir de yürütüyoruz artık. Biz bakıcı da almıyoruz, Sinan ile beraber işlerimizi dengeleyip, öyle bakıyoruz. Bir de annem sağ olsun bakıyor biz yokken" demişti.

 

"Sinan Bey nasıl bir baba peki?" sorusuna ise Özge Özder, "Muhteşem bir baba, her çocuğun mutlu olacağı bir baba modeli. Akıl olarak olgun olup, ruh olarak onunla akranmış gibi vakit geçiren bir baba" cevabını vermişti. Geçtiğimiz aylarda ilişkilerinin beşinci yılını kutlayan çiftten Güleryüz, duygularını şöyle dile getirmişti:

Sizinle bir ömür artık bana az gelecek. Her geçen gün sana bağlılığım ve tutkum daha da artıyor. Hep 'Keşke bir 10 sene önce girseydim hayatına' diyorum. Özde Özder, önceki gün eşinin apandist ameliyatı olduğunu duyurmuştu. Hastane odasında Sinan Güleryüz ile çekilen fotoğrafını yayınlayan oyuncu, "İki saatlik ameliyat, karında üç delik, yatakta bir hafta zorlu süreç, verilen dokuz kilo ama 10 kat daha fazla artan sevgi" ifadelerini kullanmıştı. Sinan Güleryüz-Özge Özder çiftine hayranlarından "Geçmiş olsun" mesajları gelmişti.

Özge Özder ve eşi Sinan Güleryüz, geçtiğimiz gün Akmerkez’de görüntülendi. Yürümekte zorlanan Güleryüz “Apandisitim patlamış. Sekiz gündür insan içine çıkamıyordum. 4-6 saat geç kalsam şu an hayatta değildim. Hiç fark etmedim. Akciğer ve kalbimi zehirlemiş. Baya uzun süre bir temizlik yaptılar. Tüm kana karışmıştı. Uzun süre sonra onu temizlediler” dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Özder, süreç için “Sinan’ın anlamaması en büyük sıkıntı. Nasıl fark etmedi ona takıldım en çok. Kendisi hastaneye gitti. Beni hastaneden aradılar, 'Ameliyata alıyoruz' dediler" açıklamasında bulundu.

Sinan Güleryüz, “Ben gaz sancısı sandım. 30 sene spor yaptığım için kendime güvendim, güvenmemek lazımmış. Kendime sordum hatta ‘Ben ölsem Özge ve kızıma ne olacak?’ diye. Çok zor bir süreçti benim için” ifadelerini kullandı. İkili ilaçlarını aldıktan sonra evlerinin yolunu tuttu.