hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sinem Kobal'dan yeni kareler

  Sinem Kobaldan yeni kareler
  expand

  Meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile iki çocuklu mutlu bir evliliği olan Sinem Kobal, yaklaşık üç ay önce ikinci kez anne olmuştu. Kızlarına Leyla adını veren çiftten güzel oyuncudan yeni fotoğraflar geldi. Siyah uzun elbisesiyle objektif karşısına geçen ünlü ismin kısa sürede eski formuna kavuşması dikkatlerden kaçmadı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında Cunda Adası''nda hayatını birleştiren Sinem Kobal, 2020 yılında kızı Lalin'i kucağına almıştı. Doğumun ardından yaşamlarının büyük kısmını Marmaris'te geçirmeye başlayan ve geçtiğimiz gün "Lalin iyi ki var, o bizim en güzel parçamız" diyen oyuncu çiftin kısa süre sonra bir kızları daha olacağı ortaya çıkmıştı.

  Kobal, geçtiğimiz aylarda "İkinci defa anne olmaya hazır mısınız?" sorusuna, "Sabırsızlıkla bekliyorum, mutluyum" cevabını vermişti. Bebeğin ismini kimin koyacağı konusunu yanıtlamaktan kaçınan ve gülümseyen oyuncu, "Daha hiç düşünmedik, teşekkür ederim" demişti.

   

  Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu, ikinci kez anne-baba olmuştu. İki ay önce bir kızları daha olan çift, sabah 06:00 sularında dünyaya gelen bebeklerine 'Leyla' adını vermişti.

  Doğum sonrası katıldığı bir etkinlikte Sinem Kobal ve kızı Leyla’nın sağlık durumunun iyi olduğunu belirten İmirzalıoğlu, “Çok güzel bir duygu. Sanki insanın daha önce yaşamadığı, hissetmediği bir alan açılıyor. Hem kalbinde hem beyninde. O değişimi kendimde de görüyordum” diye konuşmuştu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İmirzalıoğlu, “İsme nasıl karar verdiniz?” sorusuna “Leyla ismini en başından beri düşünüyorduk. Sonra ilkinde Lalin galip geldi. İkincisinde Leyla’ya dayanamadık. Sevdiğimiz bir isimdi” diye yanıt vermişti.

  Kenan İmirzalıoğlu, kızı Leyla’nın kendisine daha çok benzediğini “Leyla biraz daha babaya yakın gibi. Koyu görünüyor ama çok değişiyorlar. Lalin de ilk başta bana benziyordu sonra anneye döndü. Leyla’nın ilk hali annesinin de söylediği gibi bana benziyor" sözleriyle anlatmıştı.

   

  Geçtiğimiz ay eşi ve kızlarıyla tatilde olan Sinem Kobal, doğum kilolarından kurtulmuştu ve ilk tatil pozunu paylaşmıştı. Kayalıklarda poz veren Sinem Kobal'ın fit haline "Kim der iki çocuk annesi", "Gördüğüm en güzel anne" gibi yorumlar yağmıştı.

  Şimdilerde gözlerden uzak bir hayat yaşayan ve kızlarıyla ilgilenen 34 yaşındaki Sinem Kobal'dan yeni pozlar geldi. Siyah uzun elbisesiyle objektif karşısına geçen güzel oyunun formda hali dikkat çekti.

   

  Öte yandan Anneler Günü'nde sürpriz bir paylaşım yapan Sinem Kobal, doğuma günler kala yeşil elbisesiyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Güzelliğiyle hayran bırakan Sinem Kobal'ın Anneler Günü paylaşımı sosyal medyada ilgi odağı olmuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow