hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: 2. ceketi kim aldı? MasterChef'te bugün kim yukarı çıktı, kazandı? 27 Aralık 2022 MasterChef Türkiye finale kim kaldı?

  Son dakika: 2. ceketi kim aldı MasterChefte bugün kim yukarı çıktı, kazandı 27 Aralık 2022 MasterChef Türkiye finale kim kaldı
  expand

  TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye’de, final haftası heyecanı yaşanıyor. Yeni sezonda final haftasında şef ceketleri giyilmeye başlandı. 4 yarışmacıdan biri bu akşam şef ceketini giydi. Peki, MasterChef kim elendi? İşte 27 Aralık 2022 "Masterchef Türkiye’de kim kazandı?" sorusunun yanıtı!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masterchef’te 2. şef ceketini alan isim belli oldu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te bu akşam yarışmaya bir kişi finale yükseldi. Yarışmanın müdavimleri ''MasterChef kim elendi, kim kazandı, kim gitti?'' sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef'te kim elendi? İşte 27 Aralık 2022 Pazartesi Masterchef Türkiye'ye yaşananlar!

  MASTERCHEF’TE KİM KAZANDI?

  Şef ceketini giyen ikinci isim belli oluyor. Ebru Baybara Demir'in şef tabağını yarışmacılar yaptı. Yarışmacılar kabak, kuzu pirzola ve yaprak sarma ile kozlarını paylaştı.

  1. oyun
  Görkem 10
  Ayaz 18
  Kıvanç 0
  Burak Kaya 15

  MasterChef Türkiye'de geçen akşam ilk ceketin sahibi Metin oldu. 

  2. oyun

  Görkem 30

  Kıvanç 25

  Burak Kaya 36

  Ayaz 49

  Kıvanç, ''Bugün bittiği için mutluyum. Kötü bir gün geçirdim. Çok zor yemekti ama çok güzel bir yemekti. Yemeğinizi yapmak büyük bir gururdu.'' dedi.

   Görkem, ''Kötü bir başlangıç yaptım. Bana hiç tuzlu gelmedi. Kabağı sıyırmamıştım. Kabakta lifler varmış. Orada da benim hatam oldu. Dolaylı yoldan yansıdı. Üzgünüm, özür dilerim.'' ifadelerini kullandı.

  Burak Kaya ''Bugün olmadı, diğer şanslarımı kullanacağım.'' cümlelerini belirtti. 

  Ayaz 49 puan alarak MasterChef'te ikinci ceketin sahibi oldu. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow