hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika! 23 Şubat Survivor kim elendi? Survivor bu akşam kim gitti, hangi yarışmacı veda etti? Bugün Survivor SMS oy sıralaması puan durumu belli oldu mu?

  Son dakika 23 Şubat Survivor kim elendi Survivor bu akşam kim gitti, hangi yarışmacı veda etti Bugün Survivor SMS oy sıralaması puan durumu belli oldu mu
  expand

  Survivor kim elendi? sorusu gündemde... Survivor yarışmasında bu akşam hani isim adaya veda etti? sorgulatması hız kazandı. 23 Şubat SMS oy sıralaması ile Survivor kim elendi? sorusu yanıt bulacak. Survivor 2022 All Star yarışmasında eleme konseyi heyecanı yaşanıyor. Dört yarışmacıdan birisi adaya veda edecek. Sürgün adasına giden Nagihan yaptığı açıklamalarla takım arkadaşlarına gözdağı verdi. Yunus Emre, Yasin, Gökhan ve Nagihan eleme potasında yer alan isimler arasında yer alıyor. Peki ama Survivor'da bu akşam kim elendi?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  23 Şubat Bugün Survivor'da kim elendi? sorusu ilgiyle aratılıyor. Survivor eleme adayları arasından hangi yarışmacı adaya veda etti? sorusu merak uyandırdı.  Survivor'da kim elendi sorgusu hız kazandırdı. Acun Ilıcalı TV8 ekranlarında elenen ismi açıklayacak. Peki ama Survivor'da kim elendi?

  Survivor'da kim gitti?

  Survivor kim elendi, hangi yarışmacı gitti? sorusu büyük merakla araştırılıyor. Gökhan, Yunus Emre, Yasin ve Nagihan gibi tanıdık isimler oylamaya çıktı. 23 Şubat SMS oy sıralaması ile Survivor kim elendi ve konseyde kim gitti? sorusu yanıt bulacak.  Eleme potasında yer alan Yunus Emre, Yasin, Gökhan ve Nagihan Karadere arasından bir isim veda edecek. Yarışmaya bu akşam veda eden isim Yunus Emre Özden oldu. 

  HIZLI ELEME DÖNEMİ BAŞLIYOR

  Birleşme partisine 22 yarışmacı katılacak. İki takımdan da 11'er yarışmacı katılacak. Birleşme Parti Mart'ın son haftası olacak ve hızlı eleme dönemi başlıyor. 

  Haftada iki eleme olacak. Üç hafta içerisinde 6 yarışmacı veda edecek. All Star'ın asıl kadroları ortaya çıkacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow