Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Gülten kimdir, öldü mü? Selin Genç diziden neden ayrıldı? Selin Genç gerçekte kaç yaşında?

A A

14.04.2022 - 21:18 Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın Gülten karakteri merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova'da Gülten karakterine Selin Genç hayat vermektedir. 26 yaşında olan Selin Genç sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla gündeme geldiği gibi dizideki haliyle de şaşırtıyor. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova'nın Gülten'i Selin Genç kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı, instagram adresi ne?

Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Gülten kimdir, öldü mü? Selin Genç diziden neden ayrıldı? Selin Genç gerçekte kaç yaşında?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Gülten karakteri izleyici tarafından araştırılıyor. Çukurova'nın Gülten'i Selin Genç Endüstri Mühendisliği Bölümünü tamamladıktan sonra Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi aldı. Bir Zamanlar Çukurova'da yöresel kıyafetlerle dikkat çeken Gülten karakterini canlandıran Selin Genç aktif bir sosyal medya kullanıcısı... Peki ama Gülten'e hayat veren Selin Genç kimdir?

Selin Genç kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova'da Gülten'e hayat veren Selin Genç, 26 Haziran 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Selin Genç, eğitimini Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladıktan sonra Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde de oyunculuk üzerine eğitim gördü.

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Gülten karakterini canlandıran Selin Genç, 1.75 metre boyunda 54 kilo ve Yengeç burcu.