hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Lütfiye kimdir? Hülya Darcan canlandırıyor! Hülya Darcan kaç yaşında?

  Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Lütfiye kimdir Hülya Darcan canlandırıyor Hülya Darcan kaç yaşında
  expand

  ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Birçok insan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Lütfiye karakterine hayat veren Hülya Darcan'ın kim olduğunu araştırıyor. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova’nın Lütfiye’si Hülya Darcan kimdir, hangi dizilerde oynadı, yaşı kaç, boyu kaç, instagram adresi ne?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ATV’nin her Çarşamba ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova Lütfiye kimdir?

  Bir Zamanlar Çukurova Lütfiye Duman kimdir?

  Bir Zamanlar Çukurova’da Lütfiye karakterine Hülya Darcan hayat vermektedir. Yamanlar yeni bir savaşın eşiğindeyken, Fekeli bir kez daha uhuletle ve suhuletle konuya çözüm bulmak için, Fikret'in Bursa'da yaşayan teyzesi Lütfiye Duman'ı Adana'ya getirecek. Fekeli'nin eski dostu olan Lütfiye, neşesi ve içtenliğiyle Fekeli'nin evinin havasını değiştirecek.

  Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Lütfiye kimdir Hülya Darcan canlandırıyor Hülya Darcan kaç yaşında

  Adana'dan ayrılıp Bursa'ya yerleşen, görmüş geçirmiş, usul ve adap bilen, yaşama sevinci ile girdiği her ortamı renklendiren Lütfiye Duman karakteri için, dizinin setinde de özel hazırlıklar yapıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bursa'da hali vakti yerinde, şehrin bilinen isimlerinden biri olduğundan Adana'ya da şık ve karakterini ortaya koyan renkli bir gardırop ile geldi. Lütfiye Duman için, dönemin en şık kıyafetleri tasarlandı ve dikildi.

  Hülya Darcan kimdir?

  Bir Zamanlar Çukurova'nın Lütfiye'si Hülya Darcan 27 Nisan 1951 yılında İzmir'de doğmuştur. Lise mezunudur. 1967 yılında henüz 16 yaşındayken dönemin ünlü dergilerinden Ses Mecmuası Kapak Yıldızı yarışmasında 3. oldu. Bunun sonucunda sinemadan teklif aldı.

  İlk filmi Silahları Ellerinde Öldüler'de Fikret Hakan, Ekrem Bora ve Tugay Toksöz ile başrolü paylaşır ve sinemaya adımını atar.

  1971 yılında tanıştığı Tanju Korel ile 1974'te evlendi. 1977'de Zeynep, 1982'de ise Bergüzar Korel dünyaya geldi. Fikret Hakan, Ekrem Bora ve Tugay Toksöz ile başrolü paylaşır ve sinemaya adımını atar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow