hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Zeynep kimdir? Zeynep gerçek adı ne? Ümit Beste Kargın hangi dizilerde oynadı? Ümit Beste Kargın ile ilgili bilgiler!

  Son dakika: Bir Zamanlar Çukurova Zeynep kimdir Zeynep gerçek adı ne Ümit Beste Kargın hangi dizilerde oynadı Ümit Beste Kargın ile ilgili bilgiler
  expand

  Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Sevilen dizideki Zeynep adlı karakteri dikkat çekti. Ümit Beste Kargın'ın hayat verdiği Zeynep karakteri ilgi gördü. İşte Ümit Beste Kargın’a dair bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncuları arasında Ümit Beste Kargın yer alıyor. Ümit Beste Kargın dizide Zeynep’e canlandırıyor. Peki ama ATV'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nda Zeynep’i kim oynuyor?

  Bir Zamanlar Çukurova Zeynep kimdir?

  Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Ümit Beste Kargın’ın hayat vereceği Zeynep şimdiden en çok araştırılan kişiler arasında yer alıyor. 

  Ümit Beste Kargın kimdir?

  Ümit Beste Kargın' Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünden ayrıca Anadolu Üniversitesi Tiyatro Anadolu'dan mezun olmuştur. Bursa Nilüfer Tiyatrosu oyuncusu olan Ümit Beste Kargın, 2014 yılında  Sungurlar adlı dizide rol almış, 2015 yılında ise TV 8’de yayınlanan ‘Aşkların En Güzeli’ adlı günlük dizide başrol oyuncusu olarak Zeyno karakterine can vermişti. Daha sonra diziden ayrılmış ve rolü Begüm Topçu üstlenmişti.

  Ümit Beste Kargın, bu güne kadar bir çok reklam filminde rol almıştır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow