hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dün akşam Masterchef'te kim elendi, kim gitti? 25 Aralık 2022 Masterchef elenen isim kim oldu? Tolga mı Görkem mi elendi?

  Dün akşam Masterchefte kim elendi, kim gitti 25 Aralık 2022 Masterchef elenen isim kim oldu Tolga mı Görkem mi elendi
  expand

  TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye’de, bu sezonun on yedinci eleme heyecanı yaşandı. Yeni sezonda hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunları sonrasında potaya giren 4 yarışmacıdan biri dün akşam elendi. Eleme gecesinde mavi ve kırmızı takım yarışmacıları heyecana boğuldu. Masterchef’te bir yarışmacı elenerek hayallerine veda etti. Peki, MasterChef kim elendi? İşte 25 Aralık 2022 "Masterchef Türkiye’de kim gitti" sorusunun yanıtı!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masterchef’e veda eden on yedinci yarışmacı dün akşam belli oldu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te dün akşam yarışmaya bir kişi veda etti. Yarışmanın müdavimleri ''MasterChef kim elendi, kim gitti?'' sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef'te kim elendi? İşte 25 Aralık 2022 Pazar Masterchef Türkiye'ye yaşananlar!

  MASTERCHEF’TE DÜN AKŞAM KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

  Elenen isim bu akşam belli oldu. MasterChef Türkiye'de finale doğru son 6 yarışmacı kaldı. Tolga, Burak Kaya, Görkem ve Metin arasından birisi elenecek.

  Metin 41

  Tolga 32

  Burak 33

  Görkem 35

  MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Tolga oldu. 

  Görkem, ''Üzgünüm. Az kaldı. Bildiğim tabaktı. Daha iyi puan alabilirdim.'' dedi ve ilk 5'e girmeye hak kazandı. 

  Dün akşam Masterchefte kim elendi, kim gitti 25 Aralık 2022 Masterchef elenen isim kim oldu Tolga mı Görkem mi elendi

  Tolga MasterChef Türkiye'ye 6. olarak veda etti. 

  Tolga Şener, ''Herkese teşekkür ederim. Herkes çok iyi. Ekibe teşekkür ederim. Çok uzun zamandır buradayız. Tansiyonumuz bazen yükseldi azaldı. Saygısızlığım olduysa özür dilerim. Keyifli yolculuktu. Çok heyecanlıyım başlarda. Bir şekilde buraya kadar geldim. Geldikten birkaç hafta sonra elenseydim yıkıcı olurdu. 6. olmak kötü bir skor değil. Son bir iki haftaya kadar gelmiş oluyorum. Bundan sonra da aynı yolda yürümeye devam edeceğim. İnanılmaz bir tecrübe oldu benim için. Sizden çok fazla şey öğrendim. Öğrenmek için gelmiştim. Tam olarak bunu aldım. Yol göstericim oldunuz. Kaliteli ürünler yapmak istiyorum. Vegan, vejetaryen yapacağım. Glutensiz özel diyetlere yönelik işler yapmak istiyorum. Bakalım. Burada benim için güzel bir basamak oldu.'' ifadelerini kullandı. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow