hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dün akşam Masterchef'te kim elendi, kim kazandı? 13 Kasım 2022 Masterchef elenen isim kim oldu?

  Dün akşam Masterchefte kim elendi, kim kazandı 13 Kasım 2022 Masterchef elenen isim kim oldu
  expand

  TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye’de, bu sezonun on birinci eleme heyecanı yaşandı. Yeni sezonda hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunları sonrasında potaya giren 6 yarışmacıdan biri dün akşam elendi. Eleme gecesinde mavi ve kırmızı takım yarışmacıları heyecana boğuldu. Dün akşam gerçekleşen eleme gecesinde ilk etapta şefler tarafından belirlenen ürünle en iyi tabağı hazırlayan 3 isim yarışmaya devam etti. Şeflerin kriterlerinden geçer not alamayan 3 isim ise elenmemek için kestanenin ana ürün olduğu yaratıcılık oyunu oynadı. Masterchef’te bir yarışmacı elenerek hayallerine veda etti. Peki, MasterChef kim elendi? İşte 13 Kasım 2022 "Masterchef Türkiye’de kim gitti" sorusunun yanıtı!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masterchef’e veda eden on birinci yarışmacı dün akşam belli oldu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te dün akşam yarışmaya bir kişi veda etti. Yarışmanın müdavimleri ''MasterChef kim elendi, kim gitti?'' sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef'te kim elendi? İşte, 13 Kasım 2022 Pazar Masterchef Türkiye'ye yaşananlar!

  Masterchef’te dün akşam kim kazandı, kim elendi?

  Geçen hafta yarışmaya Serpilay veda etmişti. Potada yer alan isimler Büşra, Yağız, Tolga, Burak Revanbaş, Görkem ve Barış Demir oldu. Eleme potasından kurtulan isimler; Büşra, Yağız ve Tolga olarak açıklandı. Son 3'e Burak, Barış Demir ve Serpilay kaldı.Elenen isim belli oldu. 

  Dün akşam Masterchefte kim elendi, kim kazandı 13 Kasım 2022 Masterchef elenen isim kim oldu

  MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Burak Revanbaş oldu. Barış Demir, ''Az hata yaptım ve kaldım. Bundan sonra daha dikkat edeceğim. Dışarıdan izleyen seyirciler nasıl yapamadı diyebilir ama zor bir tabaktı. Burak'ın yolu açık olsun. '' dedi. 

  Burak Revanbaş ,'' Ağlamayacağıma söz verdim. Bana güvendiğiniz için teşekkürler.'' ifadelerini kullandı. 


  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow