Son dakika: Dün akşam MasterChef'te kim elendi, kim gitti? 28 Kasım 2021 MasterChef Türkiye'de en son bölüm kim veda etti?

Son dakika: Dün akşam MasterChef'te kim elendi, kim gitti? 28 Kasım 2021 MasterChef Türkiye'de en son bölüm kim veda etti?

Son dakika: Dün akşam MasterChef'te kim elendi, kim gitti? 28 Kasım 2021 MasterChef Türkiye'de en son bölüm kim veda etti?

MasterChef Türkiye'de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Eleme potasındaki isimler arasında Araz, Hasan, Mert, Pelin, Safanur ve Görkem yer aldı. Eleme potasına kalan son üç isim belli oldu. Jüri sona kalan isimler arasından bir ismin daha eleme potasından kurtulmasına karar verdi. Peki, MasterChef'te en son bölüm kim elendi? İşte detaylar...

MasterChef Türkiye'de dün akşam eleme gecesi yaşandı. Öncelikle Araz, Hasan, Mert, Pelin, Safanur ve Görkem'in arasından üç tane yarışmacı potadan kurtuldu. Sona kalan isimler arasında eleme potası heyecanı arttı. Peki dün akşam MasterChef'te kim elendi?

MasterChef'te kim elendi?

MasterChef Türkiye'de bu akşam elenen isim birazdan belli oldu. Eleme potasında Araz, Hasan, Mert, Pelin, Safanur ve Görkem yer aldı. En son bölümde ana tema ürünü pancardı. İşte MasterChef Türkiye'de sırasıyla yaşananlar...

Potadan kurtulan ilk isim Mert oldu

Gecenin en başarılı tabağını Somer Şef açıkladı. Somer Şef en başarılı tabağı Mert'in yaptığını söyledi. Mert potadan kurtulan ilk isim oldu.Mert, ''Mutluyum, geldiğim günden beri yapmaya çalıştığım şeyi şimdi başardım.'' dedi. 

Görkem ve Hasan potadan kurtuldu

Eleme potasından kurtulan ikinci isim ise Hasan oldu. Potadan kurtulan üçüncü isim ise Görkem olarak açıklandı.

 

Sona kalan üç isim belli oldu

MasterChef Türkiye'de en son gidecek isim belli oldu. Araz, Safanur ve Pelin arasından birisi dün akşama veda etti. MasterChef Türkiye'de eleme potasında son 3'e kalan isimler tadımlarını yaptırdı. Safanur'un son 3'te bir hayli panik olduğu gözlemlendi. 

Safanur hamuru yaparken zorlandığını itiraf etti. Yarışmadan elenen isim belli oldu.

Gecenin kazananı Safanur oldu

Gecenin kazananı Safanur oldu. Safanur, ''Zorlandım, kendimle zorlandım. Rakiplerimden yana değil.'' dedi. Elenen isim Pelin oldu

Danilo Şef'in vermiş olduğu Şef tabağını daha az başarılı yaparak bu gece elenen yarışmacı Pelin oldu.''Buraya kadar gelmek benim için gurur''

Pelin yarışmaya veda ederken, ''Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hayatımı durdurdum da geldim. Çok hareketli bir hayatım vardı. Böyle bir hayattan buraya gelmek kendimi sınamak için çok büyük bir yerdi. Her gün savaştım. Her gün yeni bir şeyler öğrenmeye çalıştım. Tekniksel hiçbir şey bilmiyordum. İçimden gelenleri yapıyordum. Buraya kadar gelmek benim için gurur. Buradan çıktıktan sonra kursa gidip eğitim alacağım ve devam edeceğim. İleride beni gördüğünüzde umarım sizi de gururlandırmış olurum.'' cümlelerini kullandı.