hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Ertan Saban kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi Payaslı (Yedi Emin) gerçek adı nedir? Ertan Saban hangi dizilerde oynadı?

  Son dakika: Ertan Saban kimdir Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi Payaslı (Yedi Emin) gerçek adı nedir Ertan Saban hangi dizilerde oynadı
  expand

  SHOW TV’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Sadi Payaslı karakteri dikkat çekti. Dizinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Ertan Saban, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Peki ama Ertan Saban kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ertan Saban, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Sadi Payaslı karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Ertan Saban hangi dizilerde oynadı?   

  Ertan Saban kimdir?

  Mafya lideri Yedi Emin, karanlık geçmişine veda eder ve emniyete verdiği bilgiler karşılığı hayatına Karabayır Lisesi’nde coğrafya öğretmeni Sadi Payaslı olarak devam etmek üzere İstanbul’a gider. Lisede dengeleri değiştiren Sadi Payaslı, özel hayatında eski aşkı Derya ve kendisine yeni hayatında eşlik eden polis memuru Songül arasında kalacaktır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow