hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Evlilik Hakkında Her Şey Azra kimdir? Gökçe Bahadır canlandırıyor! Gökçe Bahadır kaç yaşında?

  Son dakika: Evlilik Hakkında Her Şey Azra kimdir Gökçe Bahadır canlandırıyor Gökçe Bahadır kaç yaşında
  expand

  FOX TV'de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Sevilen dizide Azra karakteri dikkat çekti. Gökçe Bahadır'ın hayat verdiği Azra karakteri dizideki dengeleri değiştirecek. Peki ama Gökçe Bahadır kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yönetmen koltuğunda Yusuf Pihasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Halil Ersan'ın uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisindeki oyuncular gündem oldu. FOX'un iddialı yapımı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Gökçe Bahadır yer alıyor. İşte Gökçe Bahadır hakkında bilgiler...

  Gökçe Bahadır kimdir?

  Azra Günay, İstanbul’un önde gelen üst düzey aile hukuk bürolarından birinin büyük ortaklarındandır ve sansasyonel davalarda çok talep görmektedir. Babası Faruk 25 sene önce bakıcılarıyla birlikte kaçıp ailesini terk etmiş, bir süre sonra da ölüm haberi gelmiştir. Bu olayın Azra üzerindeki etkisi çok sarsıcı olmuştur. Mesleği gereği şahit oldukları ve babasından yediği darbeye rağmen aile ve evlilik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı bir kadındır
  Bugün kendi ailesini kurmuş, Sergen’le 15 yıla yakın süren bir evliliği olan Azra, her şeye sahip görünmektedir. Ancak geçmişinden gelen hayaletler sebebiyle geçmişiyle tekrar yüzleşmek zorunda kalacaktır.

  Gökçe Bahadır kimdir?

  9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da doğan Gökçe Bahadır’ın ilk dizi projesi 2004 yılında rol aldığı Hayat Bilgisi dizisidir, diğer dizi projeleri; Yaprak Dökümü, Sensiz Olmaz, Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Hatırla Gönül, Adı Efsane ve Ufak Tefek Cinayetler’dir. Dedemin İnsanları, Bana Masal Anlatma, Aşk Uykusu gibi sinema filmi projelerinde yer alan oyuncunun son projeleri İzmir’in Kızları isimli müzikli oyun ve Netflix’de yayınlanacak Kulüp projesidir. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde, Azra karakterine hayat vermektedir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow