hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Evlilik Hakkında Her Şey bugün neden yok, Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm bu akşam var mı? 11 Ocak 2022 FOX TV yayın akışı..

  Son dakika: Evlilik Hakkında Her Şey bugün neden yok, Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm bu akşam var mı 11 Ocak 2022 FOX TV yayın akışı..
  expand

  Evlilik Hakkında Her Şey izleyicileri heyecanla yeni bölümü beklerken diziyi FOX TV yayın akışında göremeyenler durumu sorgulamaya başladı. 11 Ocak FOX TV yayın akışında saat 20:00 Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin tekrar bölümünün yer alması Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm neden yok, bu akşam var mı? Sorgulamalarını hızlandırdı. İşte detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Evlilik Hakkında Her Şey dizisi FOX TV’de yeni bölümleri ile her hafta salı akşamları izleyici ile buluşuyor. FOX TV’in sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey en son 14. Bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Normalde 15. bölüm ile izleyiciyle buluşacak olan diziyi yakın akışında göremeyenler Evlilik Hakkında Her Şey’nun bu akşam neden olmadığını ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.

  EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY NEDEN YOK?

  Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yeni bölümü bu akşam yılbaşı tatili olması sebebi ile ekrana gelmemişti. Artan covid-19 vakaları sebebiyle dizi 15. Bölümü ile 18 Ocak Salı günü izleyici karşısına çıkacak.

  11 Ocak FOX TV YAYIN AKIŞI
  08.00
  İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
  10.45
  Ekonomi Arası
  11.00
  Çağla ile Yeni Bir Gün
  13.00
  En Hamarat Benim
  16.45
  Fulya ile Umudun Olsun
  19.00
  Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
  20.00
  Evlilik Hakkında Her Şey
  23.00
  Umudumuz Şaban

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow