hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Gönül Dağı Cemile kimdir? Nazlı Pınar Kaya canlandırıyor! Nazlı Pınar Kaya kaç yaşında?

  Son dakika: Gönül Dağı Cemile kimdir Nazlı Pınar Kaya canlandırıyor Nazlı Pınar Kaya kaç yaşında
  expand

  Gönül Dağı dizisinin Cemile'si Nazlı Pınar Kaya'nın kim olduğu merak ediliyor. Nazlı Pınar Kaya Gönül Dağı dizisinde Cemile karakterine hayat vermektedir. TRT'nin sevilen dizileri arasında yer alan Gönül Dağı'nın Cemile'si kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gönül Dağı dizisinin Cemile'si Nazlı Pınar Kaya'nın kim olduğu merak ediliyor. Birçok insan Nazlı Pınar Kaya hakkında araştırmak yapmaktadır. Bozkırda bir Anadolu Masalı'nı anlatan Gönül Dağı dizisinde Cemile karakteri dikkat çekmektedir. Peki ama Gönül Dağı dizisinin Cemile'si kimdir? 

  Gönül Dağı Cemile kimdir? 

  Gönül Dağı dizisinde Cemile karakterini Nazlı Pınar Kaya canlandırmaktadır. 
  Cemile karakteri Veysel karakterinin karısıdır. Cemile, kıskançlığının yanında çok sinirli bir tarafı da bulunmakla beraber Veysel’ i çok sevmektedir. Veysel’ in düşüncesi bir gün hayallerindeki uçağı arkadaşları ile bir araya getireceğini ve bu uçak sayesinde zengin olacaklarıdır. Bu hayali karısıyla paylaşan Veysel karısını da hem kendine hem arkadaşlarına inandırır. Yani Cemile kocası Veysel’ in zengin olup onu da bu bozkırdan götüreceğini hayal etmektedir.

  Gönül Dağı Cemile gerçek adı nedir?

  Gönül Dağı Cemile karakteri ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek ismi Nazlı Pınar Kaya’ dır. Oyunculuk performansının yanında güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu 1992 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden diplomasını alan Nazlı Pınar Kaya, Kalbimdeki Deniz adlı dizide Figen karakterini canlandırarak izleyiciler tarafından tanınmıştır. Kendisi 46 kilogram ağırlığında ve 1. 60 uzunluğundadır. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow