hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Kızılcık Şerbeti 26. bölüm izle tek parça! Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle! METEHAN ŞOKTA!

  Son dakika: Kızılcık Şerbeti 26. bölüm izle tek parça Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle METEHAN ŞOKTA
  expand

  KIZILCIK ŞERBETİ İZLE! SHOW TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin 26. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 26. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Kızılcık Şerbeti dizisinin 26. bölümünde; Fatih’in kendisini aldattığını öğrenen Doğa, doğacak çocuklarının velayetini alabilmek için ihaneti ispatlayarak ayrılmaya karar verir. İşte Kızılcık Şerbeti 26. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kızılcık Şerbeti izle linkleri... Kızılcık Şerbeti dizisinin 26. bölümü SHOW TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümünde; Böylece bir süre hiçbir şey duymamış gibi davranacaktır. Bu konuda en büyük yardımcısı ve tek sırdaşı Alev olacaktır. Ömer ve Kıvılcım birlikteliğinin üzerinden kara bulutlar dağılmış, iki sevgili gönüllerince aşklarını yaşamaya başlamışlardır. İşte Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle linkleri...

  Kızılcık Şerbeti 26. bölüm full izle linkleri...

  Nilay’ın bebeğinin erkek ve sağlıklı olduğu haberi tüm Ünal ailesini sevince boğar.

  Aylin ile yaşadığı geceden büyük pişmanlık duyan Fatih, onun oyununa gelmekten kendini koruyamaz. Fatih gitgide batağa saplanmaya başlayacaktır.
  Nursema ve Umut birlikteliğine Ünal ailesi zoraki de olsa onay vermişse de, sorun bu sefer de Umut’un ailesinden gelecektir. Umut, Nursema’yı istemeye Sönmez ile gelecektir.
  Kayhan’ın kirli çamaşırlarını bularak onu çevresinden uzaklaştıran Ömer, onun çokta kolay lokma olmadığını, hayatının sırrının ortaya dökülmesi neticesinde büyük bir şokla anlayacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow