hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Kuruluş Osman Alçiçek kimdir? Tarihte Alçiçek var mı? Alçiçek’ı kim oynuyor? Miray Akar hangi dizilerde oynadı?

  Son dakika: Kuruluş Osman Alçiçek kimdir Tarihte Alçiçek var mı Alçiçek’ı kim oynuyor Miray Akar hangi dizilerde oynadı
  expand

  Kuruluş Osman Alçiçek merak ediliyor. Alçiçek karakteri yeni bir karakterdir. Dizide ara ara bahsediliyor. Peki ama Alçiçek kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kuruluş Osman dizisinde Alçiçek karakteri merak uyandırdı. ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman’da Alçiçek ismi geçti. Peki ama Alçiçek kimdir?

  Her Çarşamba ekrana gelen dizide Alçiçek, Öktem Bey ve Bengi'nin kızıdır. Bengi, Alçiçek'i Selçuklu Sarayı'na gelin vermek istemektedir. Fakat Alçiçek, anne babasının ona direttiği bu durumdan hoşnut değildir. İyi bir savaşçıdır. Ceng etmek oba kızı gibi yaşamak ister. Bu niyetle namını duyduğu bacıyanlara katılmak için hareket eder.

  Miray Akar kimdir?

  Miray Akay, Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Miray Akay, 17 Temmuz 2000 tarihinde Ukrayna'da, Türk bir baba ve Ukraynalı bir anneden dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi'nde okudu. Üç yaşında çeşitli reklam ve kliplerde çalışarak oyunculuğa başladı.
   
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow