hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: MasterChef eleme adayı kim oldu, potaya kim gitti? 26 Eylül 2023 MasterChef dokunulmazlığı kim aldı?

  Son dakika: MasterChef eleme adayı kim oldu, potaya kim gitti 26 Eylül 2023 MasterChef dokunulmazlığı kim aldı
  expand

  TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye All Star yarışmasında bu akşam yeni eleme adayları belli oluyor. Sefa'nın elendiği hafta sonrasında bu gece yarışmada eleme potasına girme heyecanı yaşanıyor. Peki ama MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliği yaptığı yarışmada bu akşam eleme adayı netleşiyor. Haftanın yeni eleme adayı potaya gönderiliyor.Peki ama eleme adayı kim oldu?

  MasterChef eleme adayı kim oldu?

  MasterChef Türkiye All Star yarışmasında ilk etapta takım oyunu oynandı. Takım oyununda dokunulmazlığı kırmızı takım kazandı. Mavi takımda eleme adayının belirleneceği yaratıcı tabak yapma etabı oynanıyor. Bir kişi dokunulmazlığı kazanacak ve eleme adayını söyleyecek. Ardından takım oylaması sonrasında bir kişi daha eleme adayı olacak. 

  Eleme adayı belli oldu

  MasterChef'te mavi takımda oynanan dokunulmazlık oyununu Tahsin kazandı. Tahsin eleme adayı olarak Tanya'nın ismini söyledi. Geceye Barış ve Eda'nın kavgası damga vurdu. Takım oylaması sonucunda en çok ismi yazılanlar ise Eda ve Barış oldu. Tahsin eleme adayı olarak bir arkadaşını potaya gönderdi. Tahsin, Barış'ı potaya yolladı ve dikkatleri üzerine çekti. 

  Tahsin, ''Kavgalar iki taraflı, potada seninle kavga etmemek için potaya Eda abla seni yazmıyorum. Bunu eleştiri olarak kabul et, bir kez kaybettiğinde 'Ben yapamadım, kaybettim.'' demedin. '' ifadelerini kullandı. 

  Eda, ''Potadan korkmuyorum. İsmimin yazılmasına, benim üzerimden prim yapılmasına alıştım.'' cümlelerini belirtti. 

  Barış ise şu sözleri söyledi: Herkes kendine dikkat etsin. Bu saatten sonra eski Barış yok. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow