hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: MasterChef Esra kimdir? Esra Tokeli elendi mi? MasterChef Esra nereli?

  Son dakika: MasterChef Esra kimdir Esra Tokeli elendi mi MasterChef Esra nereli
  expand

  MasterChef yarışmasında bu akşam ilk eleme yaşandı. Yarışmada ilk eleme potasına giren isimler arasında yer alan Esra'nın kim olduğu merak ediliyor. Esra Tokeli'nin Yemekteyiz yarışmasından da tanındığı biliniyor. Kullanıcılar MasterChef Esra instagram hesabını araştırmakta. İşte MasterChef Esra kimdir? sorusunun yanıtı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MasterChef yarışmacılarından Esra Tokelli, ilk haftanın 6 eleme adayından birisi oldu. Esra Tokelli'nin hayatı MasterChef'in 23 Ağustos tarihli bölümde eleme adayı olarak yarışmasıyla ekran başındakiler tarafından merak konusu oldu. Daha önce Yemekteyiz programında ter döken MasterChef Esra, yemek yapmayı çok sevdiğini belirtti. Peki, MasterChef Esra kimdir ve kaç yaşında? İşte, Esra Tokelli'nin hayatı!

  MasterChef 2020'nin 16 kişilik ana kadrosunda yer alan Esra Tokelli son bölümle beraber yarışmanın dikkat çeken isimlerinden oldu. 41 yaşında olan MasterChef Esra, ilk turda Darüzziyafe Köftesi, üçlü düellolarda ise Fransız mutfağına ait yaptığı tostla rakiplerini geçerek tur atlamıştı.

  MasterChef Esra kimdir?

  Yarışmaya İstanbul'dan katılan Esra Tokelli, 41 yaşında ve aşçı. İddialı olduğunu söyleyen MasterChef Esra, yemek yapmayı çok sevdiğini söylüyor.

  Daha önce Yemekteyiz yarışmasına da katılan Esra Tokelli, Saray mutfağından Darüzziyafe köftesi ile üç jüri üyeden de geçer not aldı. Esra sonraki üçlü düelloda ise yaptığı Fransız mutfağına ait tostla rakiplerini elemişti.

  Esra Tokelli, bu hafta mavi takım yarışmacıları arasında yer alarak, eleme potasına giren isimlerden oldu. MasterChef Esra'nın yarışmadaki akıbeti ilerleyen bölümlerde belli olacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow