hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: MasterChef kaptan kim oldu? 24 Ekim 2022 İşte mavi ve kırmızı takımlar! Bu akşam kaptanlık oyununu kim kazandı?

  Son dakika: MasterChef kaptan kim oldu 24 Ekim 2022 İşte mavi ve kırmızı takımlar Bu akşam kaptanlık oyununu kim kazandı
  expand

  MasterChef Türkiye yarışmasında yeni sezonun onuncu kaptanlık oyunu bu akşam gerçekleşti. Yarışmacılar arasında kıyasıya bir kaptanlık mücadelesi yaşandı. Peki ama 24 Ekim 2022 akşamı MasterChef'te kim kaptan oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında bu akşam kaptanlık mücadelesi dikkat çekti. Ana kadro ve yedek kadro elemeleri sonrası MasterChef'te her hafta heyecan artıyor. Bu sezon onuncu kez ana kadroda kaptanlık oyunu yaşandı. Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet şef puan vererek bir yarışmacıyı kaptan seçecek. Gram tahminlerini en iyi yapan kişi Mavi takım kaptanı olacak. Peki ama kaptan kim oldu?

  MasterChef kaptan kim oldu?

  MasterChef Türkiye'de haftanın Mavi takım kaptanı Burak oldu. Patatesin üç farklı halini yapan yarışmacılar kıyasıya bir rekabet gösterdi. Burak kırmızı takım kaptanı olarak Tayfun'un ismini söyledi. 

  MasterChef Mavi Takım
  Burak
  Gamze
  Görkem
  Kıvanç
  Barış
  Tolga
  Ayaz

  MasterChef Kırmızı Takım

  Fatma Nur

  Burak Kaya
  Yağız

  Metin

  Serpilay

  Büşra

  Tayfun

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow