hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: MasterChef kaptan kim oldu? 26 Eylül 2022 İşte mavi ve kırmızı takımlar! Bu akşam kaptanlık oyununu kim kazandı?

  Son dakika: MasterChef kaptan kim oldu 26 Eylül 2022 İşte mavi ve kırmızı takımlar Bu akşam kaptanlık oyununu kim kazandı
  expand

  MasterChef Türkiye yarışmasında yeni sezonun beşinci kaptanlık oyunu bu akşam gerçekleşti. Yarışmacılar arasında kıyasıya bir kaptanlık mücadelesi yaşandı. Peki ama 26 Eylül 2022 akşamı MasterChef'te kim kaptan oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında bu akşam kaptanlık mücadelesi dikkat çekti. Ana kadro ve yedek kadro elemeleri sonrası MasterChef'te her hafta heyecan artıyor. Bu sezon altıncı kez ana kadroda kaptanlık oyunu yaşandı. Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet şef puan vererek bir yarışmacıyı kaptan seçecek. Gram tahminlerini en iyi yapan kişi Mavi takım kaptanı olacak. Peki ama kaptan kim oldu?

  MasterChef kaptan kim oldu?

  MasterChef Türkiye'de haftanın Mavi takım kaptanı Çağatay oldu. Çağatay ve Büşra arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. 5-4 Çağatay kazandı. Ayaz, kırmızı takım kaptanı olarak belirlendi.

  Kırmızı Takım
  Ayaz, Gamze, Metin, Burak Kaya, Serpilay, Yağız, Kıvanç, Barış ve Burak

  Mavi Takım
  Çağatay, Büşra, Tayfun, Kıvanç, Görkem, Atike, Tolga, Şule, Fatmanur

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow