hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: MasterChef kaptan kim oldu? 5 Eylül 2022 İşte mavi ve kırmızı takımlar! Bu akşam kaptanlık oyununu kim kazandı?

  Son dakika: MasterChef kaptan kim oldu 5 Eylül 2022 İşte mavi ve kırmızı takımlar Bu akşam kaptanlık oyununu kim kazandı
  expand

  MasterChef Türkiye yarışmasında yeni sezonun üçüncü kaptanlık oyunu bu akşam gerçekleşti. Yarışmacılar arasında kıyasıya bir kaptanlık mücadelesi yaşandı. Peki ama 5 Eylül 2022 akşamı MasterChef'te kim kaptan oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasında bu akşam kaptanlık mücadelesi dikkat çekti. Ana kadro ve yedek kadro elemeleri sonrası MasterChef'te ana kadroda kaptanlık oyunu yaşandı. Somer Şef, Danilo Şef ve Mehmet şef puan vererek bir yarışmacıyı kaptan seçecek. Suffleyi en iyi yapan kişi Mavi takım kaptanı olacak. Peki ama kaptan kim oldu?

  MasterChef kaptan kim oldu?

  Vural ve Kaan arasından bir isim en iyi suffleyi yaparak mavi takım kaptanı olmak için çaba sarf etti. İki yarışmacı arasında mavi takım kaptanlığı için mücadele yaşandı. Jüri üyeleri her iki yarışmacının da sufflesini beğenmese de Kaan'ın sufflesi geçer not aldı. Mavi takım kaptanı olarak seçilen Kaan kırmızı takım kaptanını Melih olarak belirledi.

  Mavi Takım: Kaan Gamze Tayfun Kıvanç Çağatay Görkem Barış Demir Ayaz

  Kırmızı Takım: Melih Metin Vural Yağız Büşra Serpilay Burak Kaya Dilan

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow