hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Masterchef kim elendi, kim kazandı? Bu akşam Masterchef’te kim gitti? 11 Eylül 2022 Pazar Masterchef’e veda eden isim! Vural mı Dilan mı elendi?

  Son dakika: Masterchef kim elendi, kim kazandı Bu akşam Masterchef’te kim gitti 11 Eylül 2022 Pazar Masterchef’e veda eden isim Vural mı Dilan mı elendi
  expand

  TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye’de, bu yılın üçüncü eleme heyecanı yaşanıyor. Yeni sezonda hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunları sonrasında potaya giren 6 yarışmacıdan birisi bu akşam elendi. Eleme gecesinde mavi ve kırmızı takım yarışmacıları heyecana boğuldu. Kırmızı takımda eleme heyecanı arttı. Bu akşam gerçekleşen eleme gecesinde ilk etapta şefler tarafından belirlenen ürünle en iyi tabağı hazırlayan 3 isim yarışmaya devam etti. Şeflerin kritelerinden geçer not alamayan 3 isim ise elenmemek için yaratıcılık oyunu oynadı. Bu akşam Masterchef’te bir yarışmacı elenerek hayallerine veda ediyor. Peki, MasterChef kim elendi? İşte, 11 Eylül 2022 Masterchef Türkiye’de kim gitti sorusunun yanıtı!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masterchef’e veda eden üçüncü yarışmacı bu akşam belli oluyor. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te bu akşam yarışmaya bir kişi veda ediyor. Yarışmanın müdavimleri ''MasterChef kim elendi, kim gitti?'' sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef'te kim elendi? İşte, 11 Eylül 2022 Pazar Masterchef Türkiye'ye Yaşananlar!

  Masterchef’te bu akşam kim kazandı, kim elendi?

  MasterChef Türkiye'ye veda eden isim henüz belli olmadı. Şeyma ve Onur'dan sonra elenecek bir isim bu akşam netleşiyor. Metin, Burak ve Serpilay potadan kurtulan ilk isimler oldu. Vural, Dİlan ve Melih arasında eleme heyecanı devam ediyor. 

  Melih eleme potasından kurtulan bir diğer isim oldu.


  Vural ya da Dilan'dan birisi elenecek. 

  MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Dilan oldu. Dilan, ''Son yemeği yaptım bugün. Her şey çok güzeldi. Burası bana çok güzel şeyler kazandırdı. Nasıl olmam gerektiğini öğrendim. Daha iyi bir aşçı nasıl olabilirim öğrendim. Daha iyi bir insan nasıl olabilirim öğrendim.'' dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow