hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dün akşam Masterchef'te kim elendi, kim kazandı? 16 Ekim 2022 Masterchef elenen isim kim oldu?

  Dün akşam Masterchefte kim elendi, kim kazandı 16 Ekim 2022 Masterchef elenen isim kim oldu
  expand

  TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye’de, bu sezonun sekizinci eleme heyecanı yaşandı. Yeni sezonda hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunları sonrasında potaya giren 6 yarışmacıdan biri dün akşam elendi. Eleme gecesinde mavi ve kırmızı takım yarışmacıları heyecana boğuldu. Bu akşam gerçekleşen eleme gecesinde ilk etapta şefler tarafından belirlenen ürünle en iyi tabağı hazırlayan 3 isim yarışmaya devam etti. Şeflerin kriterlerinden geçer not alamayan 3 isim ise elenmemek için yaratıcılık oyunu oynadı. Dün akşam Masterchef’te bir yarışmacı elenerek hayallerine veda etti. Peki, MasterChef kim elendi? İşte 16 Ekim 2022 "Masterchef Türkiye’de kim gitti" sorusunun yanıtı!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masterchef’e veda eden sekizinci yarışmacı bu akşam belli oluyor. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te bu akşam yarışmaya bir kişi veda ediyor. Yarışmanın müdavimleri ''MasterChef kim elendi, kim gitti?'' sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef'te kim elendi? İşte, 16 Ekim 2022 Pazar Masterchef Türkiye'ye yaşananlar!

  Masterchef’te dün akşam kim kazandı, kim elendi?

  Geçen hafta yarışmaya Şule veda etmişti. Potada yer alan isimler Atike, Fatma Nur, Kıvanç, Çağatay, Görkem, Burak Revanbaş oldu. 

  Eleme potasından kurtulan isimler; Burak Revanbaş, Görkem ve Kıvanç oldu. Son 3'e Çağatay, Fatmanur ve Atike kaldı. 

  MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Çağatay oldu. 

  ''Buruk bir sevinç''

  Atike, ''Güç bela yaptım. Buruk bir sevinç, yine de bir hafta daha sizlerle olacağım için mutluyum.'' dedi. 

  Çağatay, ''Ben öncelikle özür diliyorum tabağınızı yapamadığım için. Kendime en güvendiğim yerdi burası. Şef tabakları... Çatalla ayırdım, aldığım tiftiği direkt içine koyup fırına attım. Beklediğim bir şey değil. Ben bir şey diyemiyorum.'' dedi.


  ''Buraya gelirken yeni bir sayfa açtım.'' diyen Çağatay, ''O sayfayı kapatmayacağım.'' diye ekledi.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow