hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Masterchef kim elendi, kim kazandı? Bu akşam Masterchef’te kim gitti? 4 Eylül 2022 Pazar Masterchef’e veda eden isim belli oldu mu?

  Son dakika: Masterchef kim elendi, kim kazandı Bu akşam Masterchef’te kim gitti 4 Eylül 2022 Pazar Masterchef’e veda eden isim belli oldu mu
  expand

  TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye’de, bu yılın ikinci eleme heyecanı yaşanıyor. Yeni sezonda hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunları sonrasında potaya giren 6 yarışmacıdan birisi bu akşam elendi. Eleme gecesinde mavi ve kırmızı takım yarışmacıları kıyasıya yarıştı. Bu akşam gerçekleşen eleme gecesinde ilk etapta şefler tarafından belirlenen ürünle en iyi tabağı hazırlayan 3 isim yarışmaya devam etti. Şeflerin kritelerinden geçer not alamayan 3 isim ise elenmemek için yaratıcılık oyunu oynadı. Bu akşam Masterchef’te bir yarışmacı elenerek hayallerine veda ediyor. Peki, MasterChef kim elendi? İşte, 4 Eylül 2022 Masterchef Türkiye’de kim gitti sorusunun yanıtı!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masterchef’e veda eden ikinci yarışmacı bu akşam belli oluyor. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te bu akşam yarışmaya bir kişi veda ediyor. Yarışmanın müdavimleri ''MasterChef kim elendi, kim gitti?'' sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef'te kim elendi? İşte, 4 Eylül 2022 Pazar Masterchef Türkiye'ye Yaşananlar!

  Masterchef’te bu akşam kim kazandı, kim elendi?

  MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Onur oldu. Eleme potasında Fatma Nur, Onur, Metin, Burak, Görkem ve Ayaz yer alıyor. Eleme potasından çıkan ilk üç yarışmacı Fatma Nur, Görkem ve Burak oldu. Onur, Metin ve Ayaz arasında eleme oyunu oynandı. Eleme adaylığından çıkan ilk isim Metin oldu. Ayaz ve Onur arasından ise Onur veda eden isim oldu.


  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow