hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: MasterChef kim kazandı, eleme adayı kim oldu? 29 Eylül 2021 MasterChef'te dokunulmazlığı kim aldı, potaya kim girdi?

  Son dakika: MasterChef kim kazandı, eleme adayı kim oldu 29 Eylül 2021 MasterChefte dokunulmazlığı kim aldı, potaya kim girdi
  expand

  MasterChef Türkiye'de bu akşam takım oyunu oynandı. Kırmızı ve Mavi takım yarışmacıları 5 kıta 5 yemek temasında verilen; embanada, jambalamya, butter chicken, murgh mahani ve apple pie yemeklerini en iyi yapmak için tüm kozlarını paylaştı. Takım oyununu kazanan; Mavi takım oldu. Kırmızı takım yarışmacıları arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki ama MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MasterChef Türkiye'de Kırmızı takım bu akşam dokunulmazlık oyunu için mücadele verdi. Dokunulmazlığı kazanan isim bir eleme adayı belirleyecek ve ardından gerçekleşecek takım oylaması sonucunda bir eleme adayı daha belirlenecek. Peki ama 29 Eylül 2021 MasterChef'te dokunulmazlığı kim aldı, potaya kim girdi?

  MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 

  MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan isim Burcu oldu. Somer Şef, Mustafa'nın tabağıyla ilgili ''Burcu'nun tabağına göre çok daha şef tabağı ama lezzetin hafif kalmış.'' yorumunu yaptı. 

  MasterChef eleme adayı kim oldu?

  MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan Burcu eleme adayı olarak Mustafa'nın adını söyledi. Burcu, ''Tamamen adaletli davrandım.'' dedi. 
  Takım oylaması sonucunda Şükrü ve Ateş 7'şer oy alarak eleme potasında en çok oyu alan iki isim oldu. Kaptan Burcu bir adayın ismini belirleyecek. Burcu, Şükrü'nün adını söyledi. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow