hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: MasterChef Şeyma Müjdeci kimdir, kaç yaşında, nereli? Yarışmacı Şeyma Müjdeci ile ilgili bilgiler!

  Son dakika: MasterChef Şeyma Müjdeci kimdir, kaç yaşında, nereli Yarışmacı Şeyma Müjdeci ile ilgili bilgiler
  expand

  TV 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 2022'de yarışmasının beşinci yarışmacısı Şeyma Müjdeci oldu. Yeni yarışmacının belli olmasının ardından Şeyma Müjdeci ve eşi hakkında aramalar hız kazandı. Peki, Şeyma Müjdeci kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte MasterChef Şeyma ve eşi Hüseyin ile ilgili bilgiler…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MasterChef Türkiye 2022 ana kadro seçimleri için final turları son hızıyla devam ediyor. MasterChef Türkiye'nin dün akşam ekranlara gelen bölümünde kadroya katılan yeni yarışmacı belli oldu. Gecenin sonunda rakiplerinden daha başarılı tabak çıkaran Şeyma MasterChef 2022 ana kadrosuna giren beşinci isim oldu. Hafta başından itibaren kadroya katılan isimler; Metin, Gamze, Onur, Çağatay oldu.

  MASTERCHEF ŞEYMA KİMDİR?

  Şeyma Müjdeci, 29 yaşında ve yarışmaya Almanya’dan katılıyor. Aslen Erzurumlu olduğu bilgisi uer alıyor. Pilates eğitmeni olan Şeyma Müjdeci’nin 4.5 yaşında ikiz kızları var. Yemek yapmayı çok sevdiğini söyleyen Şeyma, eşinin isteği doğrultusuyla yarışmaya başvurduğunu açıklamıştı. Şeyma Müjdeci, ‘Eğitim almadan da yemek yapılabileceğini göstereceğim. Şampiyon olmak istiyorum.’ dedi. İlk turda Şeyma Müjdeci’nin eşi Hüseyin’de şefler ile konuşmuştu. MasterChef Şeyma’nın eşi Hüseyin Giresunlu, Almanya’da gezi şirketi bulunuyor. Şeyma ve Hüseyin Paris’te tanışmışlar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow