hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Masterchef Türkiye şampiyonu kim oldu? 2022 Masterchef kim kazandı, kim birinci oldu?

  Son dakika: Masterchef Türkiye şampiyonu kim oldu 2022 Masterchef kim kazandı, kim birinci oldu
  expand

  Masterchef Türkiye’de 14 Ocak 2022 Cuma günü büyük final heyecanı yaşanacak. İki isimden birinin şampiyon olacağı kıyasıya rekabette yarışmacılar büyük övgü alacak. Peki, Masterchef şampiyonu kim olacak, yarışmayı kim kazanacak? İşte “Masterchef kim birinci oldu?” sorusunun yanıt bulacağı final bölümünün fragmanı…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masterchef Türkiye’de 2021 sezonunun en büyüğü belli oluyor. Hasan ve Eren’in performanslarını sergileyeceği final bölümünde yarışmacıların yemekleri son kez sahne alacak. Tadım gerçekleştiren jüri üyeleri övgü dolu sözlerle iki ismi tebrik edecek. Peki, final öncesi son durum ne?

  MASTERCHEF TÜRKİYE SON PUAN DURUMU

  Son oyunda şeflerin verdiği puan sonuçlarına göre Eren 23, Hasan 20 puan aldı. Üç oyunun da toplamı ile Eren 65, Hasan 59 puanla günü tamamladı. Böylece büyük finalin birinci gününde 65 puan alan Eren gecenin kazananı oldu. Rakibi Hasan'a 6 puan fark atan Eren ikinci final günü için avantaj elde etti.

  MASTERCHEF ŞAMPİYONU KİM OLACAK?

  Yarışmada bu sezonun birincisi 14 Ocak 2022 Cuma günü ekranda olacak bölümle birlikte netlik kazanacak. Eren ikinci final günü avantajlı olan isim olsa da Hasan’ın hala rakibini geçme şansı var.  MASTERCHEF ŞAMPİYONU KİM OLDU?

  MASTERCHEF KİM KAZANDI, KİM BİRİNCİ OLDU?

  Yarışmanın kazananı TV8 ekranlarında olacak yeni bölümde ortaya çıkacak. Şampiyon olan isim bu sezonun kupasını elde edecek.

  ŞAMPİYON BELLİ OLDU

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Mehmet Şef imza tabağı oylamasında Hasan'a 8 puan verdi. Eren'e ise 8 puan verdi.
  Danilo Şef imza tabağı oylamasında Hasan'a 8 puan verdi. Eren'e ise 9 puan verdi.
  Somer Şef Hasan'a 8 puan verdi.

  MasterChef Türkiye 2021'in birincisi Eren oldu. Somer Şef ''Benim verdiğim puan hem üreticimize selam çakıyor hem de Eren Kaşıkçı'yı şampiyon yapıyor.'' diyerek 9 puan verdi.   TV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow