hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Masumlar Apartmanı hangi gün? Masumlar Apartmanı saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor? Masumlar Apartmanı bu akşam canlı nasıl izlenir?

  Son dakika: Masumlar Apartmanı hangi gün Masumlar Apartmanı saat kaçta başlıyor, kaçta bitiyor Masumlar Apartmanı bu akşam canlı nasıl izlenir
  expand

  Masumlar Apartmanı ilk bölümü 15 Eylül'de yayınlandı. Yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı'nın yaptığı dizi kısa sürede sevildi. Birçok insan Masumlar Apartmanı hangi gün şeklinde araştırma yapmaktadır. İşte 18 Ocak 2022 Masumlar Apartmanı saat kaçta? sorusunun yanıtı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masumlar Apartmanı, OGM Medya imzalı, ilk bölümü 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı'nın yaptığı aile ve aşk türündeki Türk televizyon dizisi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından uyarlanmıştır.

  Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

  Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

  Yayin Tarihi: Her Salı - 20.00

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow