hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Masumlar Apartmanı Neriman kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman kaç yaşında? Gizem Katmer canlandırıyor! Gizem Katmer oynadığı diziler!

  Son dakika: Masumlar Apartmanı Neriman kimdir Masumlar Apartmanı Neriman kaç yaşında Gizem Katmer canlandırıyor Gizem Katmer oynadığı diziler
  expand

  Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakteri son günlerde sıklıkla araştırılmaktadır. 'Neriman kendine neden zarar veriyor?' Ailesiyle özgürlüğü arasında kalan Masumlar Apartmanı Neriman'ın hastalığı merak edilmektedir. Gizem Katmer'in canlandırdığı Neriman karakterinin hikayesi merak ediliyor. İşte Masumlar Apartmanı Neriman boy kilo instagram ile ilgili bilgiler!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gizem Katmer Masumlar Apartmanı'nda Neriman rolünü canlandırmaktadır. Neriman ailesi ve özgürlüğü arasında sıkışıp kalmıştır. Neriman'ın hastalığı ise şaşırtıcıdır. Gizem Katmer Masumlar Apartmanı'nda Neriman karakterine hayat vermektedir. Gizem Katmer 1998 yılında İstanbul'da doğdu. Kocaeli Üniversitesinde Sahne Sanatları ve oyunculuk okuyan Gizem Katmer, Neriman ile kariyerinde zirveye çıktı.

  Neriman'ın hastalığı ne?

  Masumlar Apartmanı Neriman kendine zarar vermesiyle biliniyor. Okulda hoşlandığı çocuğun notunu ablası bulur ve kızar. Daha sonra Neriman kendine zarar verir. İkinci zarar verme olayı ise komşunun oğlunun verdiği keki yiyip ablasının kızmasıdır. Neriman bu yaraları vücudunun görünmeyecek yerlerine değil de görünen bileklerine yapması ise aslında abisi görsün ve bir şeyler yapsın diye bir yardım çığlığı.

  ilk bölümde diğerlerine göre daha normal bir ruh haline sahip görünen astım hastası bir karakteri canlandıran Masumlar Apartmanı sakini Neriman aslında mazoşist bir yapıya sahip, ev içerisinde yaşadığı büyük gerilimin izleri kollarında açıkça görülen Neriman strese girdikçe kollarını yara açana kadar kaşıyıp üstüne kolonya döküyor ve canının yanmasından zevk alıyor tıp literatüründe mazoşizm olan bu rahatsızlık ilerleyen bölümlerde Neriman'ın başına çok dert açacak gibi görünüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masumlar Apartmanı'nın Neriman'ı Gizem Katmer kimdir? 

  Neriman, ailesi ve özgürlüğü arasında sıkışıp kalmıştır. 

  Gizem Katmer 1998 yılında İstanbul ilimizde dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de eğitimini Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Perdesiz Performans Oyunculuk atölyesinde tiyatro ve dizi oyunculuğu yapmaktadır.

  2020 yapımı Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı’nın kadrosunda yer alan Gizem Katmer, ailesi ve özgürlüğü arasında sıkışıp kalmış Neriman’a hayat veriyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow