hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Son dakika: Nisa Bölükbaşı kimdir? Survivor 2022 All Star Nisa kaç yaşında? Nisa Bölükbaşı sevgilisi var mı? Nisa Bölükbaşı boyu kaç?

  Son dakika: Nisa Bölükbaşı kimdir Survivor 2022 All Star Nisa kaç yaşında Nisa Bölükbaşı sevgilisi var mı Nisa Bölükbaşı boyu kaç
  expand

  Survivor 2022 All Star'da yer alan Nisa Bölükbaşı merak uyandırdı. Nisa Bölükbaşı'nın 2020 sezonunda yaptığı açıklamalar ve kazandığı oyunlar hafızalara kazınmıştı. Peki ama Nisa Bölükbaşı kimdir, sevgilisi var mı, evli mi?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Nisa Bölükbaşı kimdir sorusu gündemde. Mert Öcal'ın aşk hayatına dair bilgiler sorgulanıyor. Sude Burcu ile tartışmaları gündem olan Ogeday ve Nisa Bölükbaşı diyalogları sonrası izleyicilerin sorgulamaları arttı. Sosyal medyada gündem olan Nisa Bölükbaşı kimdir?

  Nisa Bölükbaşı kimdir?

  2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow